Bebeyimin kalp atisi

• Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Uzaklardan birisi tarafından oluşturulan Bebeyimin kalp atisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyimin kalp atisi
Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Uzaklardan birisi
U

Uzaklardan birisi

Guest
Merhabalar nasilsiniz bu gun doktora gitdim bebeyimin kalp atiwini dinletdirdi 6+4 hafdalik gebeyim allahim yaa o kadar heyacan yaptim ki kendi urey doyuntum daha hizli idi😂😂 Rabbim isteyen butun Kafinlara Anne olmayi nasib etsin
Her kes yavrusunu sag salim kucagina alsin inwallah bende inwallah🤲🏻

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar nasilsiniz bu gun doktora gitdim bebeyimin kalp atiwini dinletdirdi 6+4 hafdalik gebeyim allahim yaa o kadar heyacan yaptim ki kendi urey doyuntum daha hizli idi😂😂 Rabbim isteyen butun Kafinlara Anne olmayi nasib etsin
Sağlıkla alırsın da kucağına inşallah canım 🙏🥰

O tarif edilemez bir mutluluktur canim🥰🥰 sağ salım bir şekilde kucağına alırsın inşaAllah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.