Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzesahin tarafından oluşturulan Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,968 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz
Konbuyu başlatan Gamzesahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzesahin

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım 14.haftada öğrendim
Maşallah sizin neyiniz olucak cnm
Bn 19 haftada öğrendim 😄😂 kızmış banada erkek gibi geliyoda kız dedi Dr öyle hissediyorum 😄
Sende benim gibi yanılmışsın desene bana da kız gibi geliyordu tutmadı
Ben de 16. Haftada öğrendim canım senin yaşadığın korku bende de vardı 16. Haftada da miniğimin. Pipisini gördüm 🤭🤭 ona rağmen ya kızsa cinsiyeti farklı çıkarsa diye tereddüt ediyordum dünde ayrıntılı ultrasonda doktor demeden ben izlerken farkettim pipisini sonra doktorum yine dedi erkek diye 😍😍 artık kıyafet alabilirim sanirim o kadwr pozdan sonra kız çıkmaz herhalde 😂😂
Çıkarsa da vay halimize artık mavili yeşilli giyicekler 😂 benim derdim kız veya erkek olması değilde şimdi biz anneler illaki hazırlanıyoruz ya ben mesela erkek kıyafi bakıyoruz isim ayarlıyoruz sanki doğmuş gibi kendimizi hazırlıyoruz bi de bakmışız kız demiş eşekten düşmüşe dönüyor insan da hani
😂
Hayirlisi Allahdan canim ben 12 haftaliken oyrendim oglum olucak rabim nasib ederse
Sağlıkla gelsinler inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun canım20. Haftada öğrendim 🥰
Geç göstermiş annesi kız bebek olsa gerek 😊

Hayırlı olsun canım20. Haftada öğrendim 🥰
Sağol cnm bnm sizinki kendisini geç göstermiş sanki annesi kız bebek olsa gerek 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Çıkarsa da vay halimize artık mavili yeşilli giyicekler 😂 benim derdim kız veya erkek olması değilde şimdi biz anneler illaki hazırlanıyoruz ya ben mesela erkek kıyafi bakıyoruz isim ayarlıyoruz sanki doğmuş gibi kendimizi hazırlıyoruz bi de bakmışız kız demiş eşekten düşmüşe dönüyor insan da hani
😂

Sağol cnm bnm sizinki kendisini geç göstermiş sanki annesi kız bebek olsa gerek 😊
Aynen öyle canım bizzat bu durumu yaşayan akrabam var doğuma kadar kız denildi evi gör ama her şey pembe çoraptan tut battaniyeye kadar çocuk bir doğdu erkek 😂 herkes şok

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank

😂

Aynen canım kız bebek 🥰her gittiğimde bağdaş kuruyordu 25 haftalık oldum net olarak kızmış sonunda gösterdi şükür ❣️

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
Bende 14 haftalık oldum daha ogrenmedim kizim ve oğlum da var ikisinin de cinsiyetleri öğrendiğim gibi dunyaya geldi ama bu üçüncüsü erkek gibi geliyor bana ama ogrenince bakicaz artık sağlıkla kucağıma alayım da sağlıklı olsun önemli değil cinsiyetini bende merak ediyorum daha göstermez diyede bu ay sonu gidecem konturolle bakalım nasip ☺️

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım bizzat bu durumu yaşayan akrabam var doğuma kadar kız denildi evi gör ama her şey pembe çoraptan tut battaniyeye kadar çocuk bir doğdu erkek 😂 herkes şok
Hadi cnm 😳

Bende 14 haftalık oldum daha ogrenmedim kizim ve oğlum da var ikisinin de cinsiyetleri öğrendiğim gibi dunyaya geldi ama bu üçüncüsü erkek gibi geliyor bana ama ogrenince bakicaz artık sağlıkla kucağıma alayım da sağlıklı olsun önemli değil cinsiyetini bende merak ediyorum daha göstermez diyede bu ay sonu gidecem konturolle bakalım nasip ☺️
Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devlette doktorlar çok nazlı

Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devlette
Aynen canım kız bebek 🥰her gittiğimde bağdaş kuruyordu 25 haftalık oldum net olarak kızmış sonunda gösterdi şükür ❣️
Oyy sağlıkla gelsin maşallah 🥰

Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devletteki doktorlar çok nazlı

Ayşe44

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim erkekmiş bugün öğrendim kesin dediler umarım doğrudur erkeğe hazırlamışken kendimi kız, kıza hazırlanmışken erkek denilmesi beni çok üzer siz de öylemisiniz anneler
14. Haftada öğrendim kızım olacakmış ilk zamanlar erkek diyordu Asistan doktor ama kordonuyla karıştırmış demek ki haftaya tekrar kontrolüm var bakalım emin olacaz bizde😅

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim erkekmiş bugün öğrendim kesin dediler umarım doğrudur erkeğe hazırlamışken kendimi kız, kıza hazırlanmışken erkek denilmesi beni çok üzer siz de öylemisiniz anneler
Canımsın ya 🤣ben 16 hafta da öğrendim 💕🧚🌿kız hala da kız eşim Atina da onu aradım biraz sesi kesildi erkek istiyor du fark ettim tavrından ama rabbim benim gönlüme göre verdi daha doğmadan bı kızım olsun istiyorum diyordum şükürler olsun 🙏❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi cnm 😳

Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devlette doktorlar çok nazlı

Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devlette

Kesin olarak 15.haftada ayırt ediliyor ama daha erken belli olan var özellerde hemen söylüyorlar devletteki doktorlar çok nazlı

😂😂 Doktorlar tartışma bile oldu düşün babası direk kızdı vs diye ortalığı ayağa verdi ta ki eşi doğumda bana gösterdiler diyene kadar doktor bile doğunca şaşırmış kız bekledikleri için gerisni sen düşün o zamandan sonra ben de artık her denilene garanti bakmıyorum 😂😂o yüzden şuan elbise alırsam ortak renkler alıyorum ne olur ne olmaz diye

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım Allahım gönlüne göre versin ben ilk kızımı 16haftda ikinci kızım i da16 hafta da şimdi de oğluşumu da 18 haftamda öğrendim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar