Becerikli annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Becerikli annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,628 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Becerikli annisler
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şaşırdım ha bu zama kadar nasil yapmazsın gözlemlediğim kadar herşeyin doğalının tarafsın
Hemde her şeyin ama bazı şeyler çocukluktan alışılması gerekiyor sanırım biziö evde hiç yapılmazdı ben de kör cahil gibi öyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmezdim tabi evlenene kadar mutfak ile aram yoktu evlendikten sonra hamile kalınca da mutfaktan tiksindim 😂😂anca şimdi merak ediyorum kayra doğduktan spnra merak sardım yani

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
Hemde her şeyin ama bazı şeyler çocukluktan alışılması gerekiyor sanırım biziö evde hiç yapılmazdı ben de kör cahil gibi öyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmezdim tabi evlenene kadar mutfak ile aram yoktu evlendikten sonra hamile kalınca da mutfaktan tiksindim 😂😂anca şimdi merak ediyorum kayra doğduktan spnra merak sardım yani
Haklsın evde görmen lazim ki yapasın öğrendin artik ev halkını yoğurda bıktırana kadar yapabilirsin 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.