Sorum var Bel kalça ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde mltmasln tarafından oluşturulan Bel kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 962 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel kalça ağrısı
Konbuyu başlatan mltmasln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Şu an 16+2 haftalığım. 3 haftadır sağ kalçamın bele doğru olan kısmında sırtüstü yatarken aşırı ağrı oluyor. Ayağa kalkınca ağrısından topallıyorum kısa bir süre. İlk bebeğimde de bel ağrısı olmuştu ama sadece belimin ortasında, oda son ayında olmuştu. İlk defa böyle bir ağrı yaşıyorum Yaşayan var mı böyle bir şey, normal mi bu?
Arada böyle boşa basma gibi oluyorsa ya da karıncalanıyorsa siyatik de olabilir bende arada oluyor

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Şu an 16+2 haftalığım. 3 haftadır sağ kalçamın bele doğru olan kısmında sırtüstü yatarken aşırı ağrı oluyor. Ayağa kalkınca ağrısından topallıyorum kısa bir süre. İlk bebeğimde de bel ağrısı olmuştu ama sadece belimin ortasında, oda son ayında olmuştu. İlk defa böyle bir ağrı yaşıyorum Yaşayan var mı böyle bir şey, normal mi bu?
Bende gebeligimde aynı ağrıları çok yaşadım .Dr.soyle ilaç verecektir.rahatlatir ama muhakkak altına kalın giyin .sıcak tut. Usudukce ağrıların artar.benim o kadar çok ağrım oluyordu ki kesin kuyruk sokumum yerinde kaydı diyordum. Nerdeyse kaldırmaya gidecektim .ta ki kalın tayt giyinip kendimi sıcak tutmyaa baskadiktan sonra ağrılarım gecti

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebeligimde aynı ağrıları çok yaşadım .Dr.soyle ilaç verecektir.rahatlatir ama muhakkak altına kalın giyin .sıcak tut. Usudukce ağrıların artar.benim o kadar çok ağrım oluyordu ki kesin kuyruk sokumum yerinde kaydı diyordum. Nerdeyse kaldırmaya gidecektim .ta ki kalın tayt giyinip kendimi sıcak tutmyaa baskadiktan sonra ağrılarım gecti
Hadi yaaa, ben de deneyeyim o zaman. İlk randevumda konuşacağım doktorla inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar