Belkide eş seçimi hatadir 😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Belkide eş seçimi hatadir 😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,980 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belkide eş seçimi hatadir 😏
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eğitim durumunuz,mesleğiniz nedir? Çok karamsar olmayın bence .Arkanızda aileniz olmasında herşeye gücü yeten Allah var cnm.Allah o iki çocugun hatrına onu ıslah eylesin sizin sevginizi koysun onun içine.söylediklerini yanlış anlıyorsa bi süre konuşmaları uzatıp zıtlaşma.Kadınlara ısrarla söylediğim şey her ne olursa olsun evinizi terketmeyin .çocukların düzenni bozmayın .birisi evden gidecekse o da kocadır.inş iş daha kötüye gitmez.iyi bi kadın olabilirsin cnm sen kendine yakışanı yapıyorsun sonuçta çocukların o çatının altında . Sakın kötü düşünüp kendini eksik felan görme .Allah yardımcın olsn💐
Amin Allah razı olsun 😔🌺hayırlı kandiler ablam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen ona iyi davranıyorsun diye o öyle yapmıyor o Allah'ın emanetine ihanet etigi için böyle yapıyor bu durumda bile kendini suçluyorsun kendini asla suçlama sen o adama yemek vermesen evini temizlemesen de o adam yine aynısıni yapardı beddua asla etme beddua edersen daha da kötü olur sen sadece düzelmesi için namaz kıl ve dua et
İnşallah ablam Allah razı olsun dertlesince insan azalmasada acısı yinede rahatlıyor hayırlı kandiler ablam 🤲🌺

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bir insanın ailesi neden yanında olmaz ki ya bende buna çok sinir oluyorum.
Valla baksan benim ailem yanımda ama ben boşanmayı düşünsem aileme gitmem asla yinede büyük konuşmayayım ama ailem var evet arkamda gibiler ama o eve dönsem hayatım eşimin yanindakinden çokta iyi olmayacak biliyorum çocukluğumdan biliyorum bunu. Ablam eşiyle kayinvalidesiyle sorun yaşadı geldi evimize ve yaşadığı sorunlar bunalimlardan biliyorum Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin. Bazı evrelerde ailen bile yabancılaşıyor artık.

Hee yarın berat kandiliymiş cnm .🌹
Yarın mı bunu bile bilmiyorum 🤦🤦 teşekkür ederim bilgilendirme için 🌹🌹🌹

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla baksan benim ailem yanımda ama ben boşanmayı düşünsem aileme gitmem asla yinede büyük konuşmayayım ama ailem var evet arkamda gibiler ama o eve dönsem hayatım eşimin yanindakinden çokta iyi olmayacak biliyorum çocukluğumdan biliyorum bunu. Ablam eşiyle kayinvalidesiyle sorun yaşadı geldi evimize ve yaşadığı sorunlar bunalimlardan biliyorum Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin. Bazı evrelerde ailen bile yabancılaşıyor artık.
Çok değişik aileler var, bu sayfaya girdikten sonra baya şey gördüm. Tuaf ya valla, Allah göstermesin yuvam dağılsa birşey olsa 10 çocuğum da olsa ailem arkamı bırakmaz. Değişik aileler çok var

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bende bilmiyorum ki hiç haberim yok banada kimse bişey yazmadı ne bileyim durumlarda paylaşırlar yapmadılar anlamadım ki 🙄🙄🤔🤔
Kandil yarın

Herşeyi ustlen herşeye katlan kötü sözüne şiddetine. Anlayissizligina. Bence herkez buyuklerinin sözünü zamanında dinlemeli aşk sevgi bunlar gelip geçici ama. Güven ve saygı önemli bir kızım olicak ama ona etigim tek dua annesinin kaderini. Yaşamasın. Hiç bir erkeğe boyun bukmesin sevgiye muhtaç olmasın. Belki de bu hayata başıma gelecek en güzel şey. 2 evladım olması 😔😔 insanın eli tutan bir ailesi olmaması gidecek bir kapısı olamaması. Ve en önemlisi. Herşeye katlanirken. Sürekli aynı şeyleri yaşaması. Çok yorucu 😏😔😔😔
Üzüldüm durumuna hiç bir kadın bunları haketmez. Allah yar ve yardımcın olsun cnm. Gidecek bi ailem yok demişsin kaçarak mı evlendin.

Herşeyi ustlen herşeye katlan kötü sözüne şiddetine. Anlayissizligina. Bence herkez buyuklerinin sözünü zamanında dinlemeli aşk sevgi bunlar gelip geçici ama. Güven ve saygı önemli bir kızım olicak ama ona etigim tek dua annesinin kaderini. Yaşamasın. Hiç bir erkeğe boyun bukmesin sevgiye muhtaç olmasın. Belki de bu hayata başıma gelecek en güzel şey. 2 evladım olması 😔😔 insanın eli tutan bir ailesi olmaması gidecek bir kapısı olamaması. Ve en önemlisi. Herşeye katlanirken. Sürekli aynı şeyleri yaşaması. Çok yorucu 😏😔😔😔
Üzüldüm durumuna hiç bir kadın bunları haketmez. Allah yar ve yardımcın olsun cnm. Gidecek bi ailem yok demişsin kaçarak mı evlendin.

Son düzenleme:

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ne yazıcağımı bilemiyorum cnm Allah yardımcın olsun sana sabır versin bu mübarek gecenin hürmetine tüm dualarımızı kabul etsin 🤲🤲

Çok değişik aileler var, bu sayfaya girdikten sonra baya şey gördüm. Tuaf ya valla, Allah göstermesin yuvam dağılsa birşey olsa 10 çocuğum da olsa ailem arkamı bırakmaz. Değişik aileler çok var
Ayn cnm bende bu uygulamadaki postları görünce kendi halime bin şükür diyorum

Canım üzme kendini zor ama evlatlarını düşün Allahım yardımcın olsun inşallah 🌺🌸

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım 😔 benimde eşim çok huysuz,o sevdiğim kibar anlayışlı adam gitmiş yerine ormandan bi ayı gelmiş gibi hissediyorum bazen 😔
İnşallah sağlıkla huzurla kucağımıza alalım yavrularımızı 🤲 Aminn 🌺

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canım günümüzde pek çok erkek yetişkin ergen modunda. İnan bana çok farklı geliyordu. Eşim toplumda sevilen biri. İşi sebebi ile de herkes tanır. Kimseden kötü bir şey işitmedim hakkında. Gel gelelim bana karşı tavırları, kullandığı cümleler hep farklı oldu. Ailesi ile denge kuramadı. Bana söylemediği Güzel sözleri kayınvalideme söyledi. Bence erkeklerin yaptığı en büyük hata malesef aile kurduklarının bilincinde olmaması. Evet hepimiz bir ailede büyüdük ama evlendiğinde sende bir aile kurmuş oluyorsun ve önceliğin bu olmalı. Başlarda bende çok çatışıyordum. Kendimi savunuyordum. Sonra herşeyi göstere göstere yapmayı öğrendim. En basit bir yemeği bile yapsam sana yaptım aşkla yaptım dedim. Çocuğumuz da olmuyordu bu sürede ayrıca bir de tüp bebek süreci atlattık. Çok Şükür şimdi hamileyim eşimin tavırları farklı oldu daha ilgili. Kayınvalidem bile demeye başladı bebek doğunca bizim oğlanın aklına ne ana gelir ne baba diyor. Bence iletişim önemli.

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım 😔 benimde eşim çok huysuz,o sevdiğim kibar anlayışlı adam gitmiş yerine ormandan bi ayı gelmiş gibi hissediyorum bazen 😔
İnşallah sağlıkla huzurla kucağımıza alalım yavrularımızı 🤲 Aminn 🌺
Amin ablam inşallah 🤲🥰 hayırlı kadiler

Kandil yarın

Yani aslında herşey yolunda gidiyordu takı düğün günü geldiğinde. Ne gelinlik vardı ne de bir düğün yapacak para. Mecburen eşimle birlikde gitim. Sevdiğim için gözümüz kara oluyor ama işte. Hayırlısı ablam Allah dualarımızı kabul etsin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar