Ben artik yoruldum bi olsemde kurtulsam biktim vallhi biktim gali ya soyle rahat bi halim yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Ben artik yoruldum bi olsemde kurtulsam biktim vallhi biktim gali ya soyle rahat bi halim yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben artik yoruldum bi olsemde kurtulsam biktim vallhi biktim gali ya soyle rahat bi halim yok
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hergun millete kole olmaktan yoruldum ya bu eltimin oglu hele o benle derdi cocugun yaaa hergun zorla telefonumu alcam die aglio benim telfonumu birde bu yrtmezmis gibi kufurler hakaretler sonra her aksam olmasini istemiorum nedenmi evine beni cikarcan die emir edio ya cocuga banyo edcem diom cikarcan die zorluo ozelim olur guzelim olur ..sıkıldim sinirden patlicam ya bir gorseniz bilmedi de yok bugunde benle ugrasti yine yok neymis ineternetlerine baglaniormusumda ineterneti bitmis cocuga yemin ediom ben girmiom die cocuk yok nie girion sen girion dio nedir buya ne ..vallahi bin pismanim evlendime allah carpsin kocamdan yana deil ..bu en cok ELTI VE OGLU biktim emielerinden yeter ben hizmetci deilim yapamiorum nedir bu ya hergun yeter ya ayrilsam da gitsem kafam dinlencek allah carpsin galik
Kac yasinda. Bu cocuk bu nasıl bir çirkef bisey eltine söyle yada inme assa otur evinde canim esine anlat durumu kalbini kırmak istemem sen uyar istersen de hamile halinle ne ugrasiyon koy araya kocani kocan ugrassin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hergun millete kole olmaktan yoruldum ya bu eltimin oglu hele o benle derdi cocugun yaaa hergun zorla telefonumu alcam die aglio benim telfonumu birde bu yrtmezmis gibi kufurler hakaretler sonra her aksam olmasini istemiorum nedenmi evine beni cikarcan die emir edio ya cocuga banyo edcem diom cikarcan die zorluo ozelim olur guzelim olur ..sıkıldim sinirden patlicam ya bir gorseniz bilmedi de yok bugunde benle ugrasti yine yok neymis ineternetlerine baglaniormusumda ineterneti bitmis cocuga yemin ediom ben girmiom die cocuk yok nie girion sen girion dio nedir buya ne ..vallahi bin pismanim evlendime allah carpsin kocamdan yana deil ..bu en cok ELTI VE OGLU biktim emielerinden yeter ben hizmetci deilim yapamiorum nedir bu ya hergun yeter ya ayrilsam da gitsem kafam dinlencek allah carpsin galik
Ya kızlar genel olarak söylüyorum hep fedakarlık yapan biz iyi niyetimiz eşimiz akrabamız tarafından suistimal edilen biz artık HAYIR demeyi öğrenelim lütfen sayginizi bozun asi olun demiyorum yanlış anlaşılmasın ama hep hep bizden gidiyor. Duracakları yeri bildirelim artık.

Kimseye kölelik etmek zorunda değilsin hele Eltin ve onun oğluna asla eşine soyle hatta ondan önce direk git eltine şöyle ne bu böyle ben size köle olmak için mi evlendim eşim bu kadar yapmıyor bana diye az yeyip kendilerine uşak tutsunlar analı oğullu
Aynen de öyle elti dediğin şeytan oluyo çekemiyo anlamadm gitti vlla bu insanları ya kes at canım nie kendini bukdr harap ediyosn ki ya alma kapıdan hayat senin hayatn km ne diycekmiş ya

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde cnm sıkkın kımseye güvenmeye iyi davranmaya gelmiyo bacım.. Bende de kaynana kayın olayı var 9 senedir evliyim her kış bana kalmaya geldiler sesimi cıkarmadım ne olcak sankı onlsrda ana baba dedim meger öyle degilmiş eşimle beni ayrı ayrı doldurusa getiriyorlarmış bunu anladık eşimle birlikte mesafe koyduk en son gelişlerinde sosyal medyaya omzu acık tişörtle foto koydum diye agıza alınmayacak laflar ettiler. Üstelik ne çatalım belli ne bi yerim bir de kapalı degilim ki ben ama apacık da giyinmem..cok kırıldım eşime eşini paylasmaya utanmıyormusun dediler bana soyadımıza namusumuza laf getirtme dediler sanki kendimi pazarşıyormus mavı boncuk dagıtıyormus gibi adamı boşayacaktım nerdeyse o kadar sinirlenmiştim ama eşim ailesine bi daha bize gelmeyin dedi.. Bizde yeni kiradan cıkmıştık büyük abisi ev almıstı bize de oturun demişti. Anası gitmiş aglamıs gelin kiradan cıkınca çirkefleşti diye daha bu aksam eşimi aramış kardeşim ev satılınca siz kiraya cıkın ben istanbuldan alcam ev demiş geçmiş ..gercekten eşimi hic haketmiyorlar ne kadar kötüler ya hem hakkımızı yiyor hem de bizi karalıyor nasıl insanlar hayret ettim şimdi ikinciyi dogurcam sezaryen oluyorum onlsrın ücretleri kiralar vs burda bı kadar 3000 tl olmus hakkımı hic helal etmiyorum artık kaynana ölse cenazeaine gitmem arada eşimi (oğlunu) eziyor ..insan bi analıgını düşünür oglunu düşünür ..bugün bi kere daha iyi niyetime sövdüm gibi bişey hala daha anan baban diyordum eşime gari yok kimsenin degeri sittin sene gitmem onlara
Haklisin ugrasmaya gelmuo nebu boylr yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım tersle gitsin uğraşmak zorunda değilsin kimsenin şımarık çocuğuyla, dengesiz anasıyla. Ben bile gıcık oldum okurken. Herkes çocuk yetiştiriyor insan gibi eğitsinler çocuklarını
Malesef odun oldumu bi insan oyl e oluo canim😑😔

Canım tersle gitsin uğraşmak zorunda değilsin kimsenin şımarık çocuğuyla, dengesiz anasıyla. Ben bile gıcık oldum okurken. Herkes çocuk yetiştiriyor insan gibi eğitsinler çocuklarını
Malesef odun oldumu bi insan oyl e oluo canim😑😔
Hayatım baştan tavrını koy sessiz durma bune ya anasını çek elti çek kayıni çek yetmedi yigenlerini çek kocayı çek zaten kıskanç eltinin oğlu Allah göstermesin bebeği tek bulsa vurur yılanın oğlu yılan 🐍 bak beni eşim kaçırdı Diyarbakır a ben istemiyordum evlenmeyi aile büyükleri aşiret falan toplandı demişlerdi İmam nikahı yapalım benim için bende salondayim gelinlerle annem ler sonradan geldi Diyarbakır a film gibi kaçırılma hikayem onu sonra müsait zaman da yazarım kızlar benim eşim de hayatta konuşmaz aile büyükleri nin yanında abileri İmam nikahı kararı vermiş eşim salona geldi dedi hediye abimler İmam nikahı diyor ne İmam nikahı dedim resmi nikah yok İmam nikahı dedi salona bı girdim tüm erkekler falan oturuyor yerde şark köşesi yapmışlar bana bakın hangi devirde yaşıyorsunuz resmi nikah olmadan bu adam la ben nasıl eş olduğumuzu söyleriz doğacak çocuklar ne olur ben zaten kardesiniz i sevmiyorum bana kalsa bu gün dönerim İstanbul a dedim abisi kip kırmızı oldu sabahına yıldırım nikahı kıydılar İmam nikahı yaptılar ben sessiz olsaydım tamam deseydim şimdi başka hayatlar yaşıyordum Diyarbakır da sessiz olma lütfen yoksa daha çok edecekler ve bana bunu söyleyen kaynimin kızı İmam nikahı evlendi 6ay sonra baba evine döndü çocuğu olmuyor diye adam baba evine yollamış

👏👏
Biryerde ses cikarmak gerekioyor artik bnde oyle olucam

Kac yasinda. Bu cocuk bu nasıl bir çirkef bisey eltine söyle yada inme assa otur evinde canim esine anlat durumu kalbini kırmak istemem sen uyar istersen de hamile halinle ne ugrasiyon koy araya kocani kocan ugrassin
Yoruldum urasmakdan ogluyla anasiyla😩😩

Ya kızlar genel olarak söylüyorum hep fedakarlık yapan biz iyi niyetimiz eşimiz akrabamız tarafından suistimal edilen biz artık HAYIR demeyi öğrenelim lütfen sayginizi bozun asi olun demiyorum yanlış anlaşılmasın ama hep hep bizden gidiyor. Duracakları yeri bildirelim artık.
Canim zaten esimle konustum bn uengene hizmet edemem die etme dior oda zaten anliorda işte birde evi ayirdikmi oh dicem artik

Canim zaten esimle konustum bn uengene hizmet edemem die etme dior oda zaten anliorda işte birde evi ayirdikmi oh dicem artik
Aynen de öyle elti dediğin şeytan oluyo çekemiyo anlamadm gitti vlla bu insanları ya kes at canım nie kendini bukdr harap ediyosn ki ya alma kapıdan hayat senin hayatn km ne diycekmiş ya
Bi evimi ayirsam biliom az kaldi zateb bebisim dogsun bi😔

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir konu daha açmıştın canım sen iki laf söyleyip nşye ağzının kapatmıyorsun el kadar çocuk bana emir verecek bende onu ypcm kendi çocuğum olsa benden böyle birşey istese yapmam millet çocuk değil canavar yetiştiriyor

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir konu daha açmıştın canım sen iki laf söyleyip nşye ağzının kapatmıyorsun el kadar çocuk bana emir verecek bende onu ypcm kendi çocuğum olsa benden böyle birşey istese yapmam millet çocuk değil canavar yetiştiriyor
Ewet buna cok yuz vermisler hep oyle diolar bukadarda olmaz ama resmen gorseniz bei hergun sinirmden agliorum

Canım kimsenin çocuğunu çekmek zorunda değilsin. Allah yardımcın olsun
Saol canim 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar