Sorum var Ben geldim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Ben geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,229 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben geldim kızlar
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
en son gitiginde iyi degildin iyimisin simdi toparlandinmi
Sayılır kuzum. Çok şükür iyyim şuan,
Benm sıkıntım elti sorunsalıydı. Oda şuan defolup gidince sıkıntımda gitti, geri gelicek tabi ama en azından gelene kadar iyyim. Şehir dışında şuan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bilenleriniz vardır. Bayadır yoktum, uygulamada, yaklaşık 2 ay yada 3 aydır bilemedim şimdi.
Ama neyseki geldim, hepinizi çok özledim canlarım nasılsınız napyısunuz, bakem, bebeler nasıllar
Hoşgeldin canım 🥰 ben iyiyim kızımla uğraşıyorum sen nasılsın bebişin nasıl

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
en son gitiginde iyi degildin iyimisin simdi toparlandinmi
Benm sıkıntım elti sorunsalıydı. Oda şuan defolup gidince sıkıntımda gitti, geri gelicek tabi ama en azından gelene kadar iyyim. Şehir dışında şuam
Hoşgeldin canım 🥰 ben iyiyim kızımla uğraşıyorum sen nasılsın bebişin nasıl
Hoşbuldum canm brnde iyyim sağol, çok şükür. Brbeşimde iyi, sünnet oldu aşkitom benim, erkek adam oldu😍😍daha yeni ama 3 gün oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim canım benim çok şükür sen nasılsın herşey yolundami
Iyyim kuzum, çok şükür yolunda , Bi sıkıntı yok rabbim kimseye dert keder vermesin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benm sıkıntım elti sorunsalıydı. Oda şuan defolup gidince sıkıntımda gitti, geri gelicek tabi ama en azından gelene kadar iyyim. Şehir dışında şuam

Hoşbuldum canm brnde iyyim sağol, çok şükür. Brbeşimde iyi, sünnet oldu aşkitom benim, erkek adam oldu😍😍daha yeni ama 3 gün oldu

Iyyim kuzum, çok şükür yolunda , Bi sıkıntı yok rabbim kimseye dert keder vermesin
Allah iyilik versin kuzum sana her daim amin amin amin inşallah🤲🤲🤲🤲

Kızlar bilenleriniz vardır. Bayadır yoktum, uygulamada, yaklaşık 2 ay yada 3 aydır bilemedim şimdi.
Ama neyseki geldim, hepinizi çok özledim canlarım nasılsınız napyısunuz, bakem, bebeler nasıllar
Hoşgeldin gülüm , şükür biz iyiyiz Beren kuşla uğraşıyorum sen nasılsın neler yapıyorsun

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Hoşgeldin gülüm , şükür biz iyiyiz Beren kuşla uğraşıyorum sen nasılsın neler yapıyorsun
Hoşbuldum canm brnde iyyim çok şükür Şeyma ve İlyas la uğraşıyorum, ilyas ımıda sünnet ettirdik şükür, öyle uğraşıp duruyoruz, beren ciğimide öp yerime 😍

Allah iyilik versin kuzum sana her daim amin amin amin inşallah🤲🤲🤲🤲
Amin kuzum hepimize

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hoşbuldum canm brnde iyyim çok şükür Şeyma ve İlyas la uğraşıyorum, ilyas ımıda sünnet ettirdik şükür, öyle uğraşıp duruyoruz, beren ciğimide öp yerime 😍

Amin kuzum hepimize
Çok sevindim gelmene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar