Sorum var Ben geldim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Ben geldim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,217 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben geldim kızlar
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ayy inanmıyorum. Bu huyda Bi ben varım sanıyordum 🤭 bende dizim olduğu zaman her işimi erkenden bitiririm. 😂Hatta bugün de dizim var az Bi işim kaldı onları da akşamdan önce yaparım, ilyas ım sünnet li diye şuan 8mu bırakıp yapamıyorum işimi.
Benm dizi Fox TV de" iyilik "senin ki hangisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşbuldum canm
Bendede var cnm huyumuz kurusun😁 bebimki Star'da yalı çapkını var bu akşam☺️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ben genelde TV bağımlısı değilim bir sene aradan sonra ilk kez bı dizi beğendim hercai ve kuzey yıldızı final olduğundan beri televizyon izlemiyordum şimdi izlemeye başladım eşim geldiği an normalleşiyorum 😂eski ben oluyorum
Hem de ne nankör

İşime söyleyim de o zaman bana laf etmesin 😂😂TV bağımlısı diye

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sayılır kuzum. Çok şükür iyyim şuan,
Benm sıkıntım elti sorunsalıydı. Oda şuan defolup gidince sıkıntımda gitti, geri gelicek tabi ama en azından gelene kadar iyyim. Şehir dışında şuam

Hoşbuldum canm brnde iyyim sağol, çok şükür. Brbeşimde iyi, sünnet oldu aşkitom benim, erkek adam oldu😍😍daha yeni ama 3 gün oldu

Iyyim kuzum, çok şükür yolunda , Bi sıkıntı yok rabbim kimseye dert keder vermesin
sen buradan ekim ayinds getmisdin dimi yaklasin 1.5 aydir yokdin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sayılır kuzum. Çok şükür iyyim şuan,
Benm sıkıntım elti sorunsalıydı. Oda şuan defolup gidince sıkıntımda gitti, geri gelicek tabi ama en azından gelene kadar iyyim. Şehir dışında şuam

Hoşbuldum canm brnde iyyim sağol, çok şükür. Brbeşimde iyi, sünnet oldu aşkitom benim, erkek adam oldu😍😍daha yeni ama 3 gün oldu

Iyyim kuzum, çok şükür yolunda , Bi sıkıntı yok rabbim kimseye dert keder vermesin
Hayy maşallah 🧿🥰 Allah damatlığını da göstersin 🙏❤️

Hoşbuldum canm brnde iyyim çok şükür Şeyma ve İlyas la uğraşıyorum, ilyas ımıda sünnet ettirdik şükür, öyle uğraşıp duruyoruz, beren ciğimide öp yerime 😍

Amin kuzum hepimize
Oy maşallah paşa erkekliğe adım atmış😍 Tabiki öperim teyzesi🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bilenleriniz vardır. Bayadır yoktum, uygulamada, yaklaşık 2 ay yada 3 aydır bilemedim şimdi.
Ama neyseki geldim, hepinizi çok özledim canlarım nasılsınız napyısunuz, bakem, bebeler nasıllar
Hosgeldin canim ben şükür iyim bugün taburcu olduk hastaneden şükür iyiz sen nasılsın

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Hosgeldin canim ben şükür iyim bugün taburcu olduk hastaneden şükür iyiz sen nasılsın
İyim çok şükür cnm. Geçmiş olsun hamile misin canm

Hayy maşallah 🧿🥰 Allah damatlığını da göstersin 🙏❤️
Oy kuzum, benm Amin inşallah

sen buradan ekim ayinds getmisdin dimi yaklasin 1.5 aydir yokdin
Valla inan ki hatırlamıyorum kuxum. Gittiğimde o kadar berbat bir piskolojideydim ki hatırlamıyorum hangi ayın kaçuyfı

Ben genelde TV bağımlısı değilim bir sene aradan sonra ilk kez bı dizi beğendim hercai ve kuzey yıldızı final olduğundan beri televizyon izlemiyordum şimdi izlemeye başladım eşim geldiği an normalleşiyorum 😂eski ben oluyorum
Bende değilim aslında ama eşim abartıyor, bence 2 çocuğum var ilk çocuğum dan beri eskisi gibi dizi izlemiyorum. Fırsatım olmuyor çünkü. Sadece bu sene "iyilik" ve teşkilat ı izliyorum. Eşimin tv bağımlısı demesinin sebebi bence, dizi başlayınca reklam olmadan kesinlikle Bi yere ayrılmam ya ondan öyle diyo bence

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar