Sorum var Ben gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Ben gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 939 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben gidiyorum
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Demet üyelegini silmemi istedi bende sildim ne diyeyim valla
Dünyada birsuru sorun oluyor depremler savaşlar hastalıklsr
Daha bugün güne deprem ile uyandık artcilar iki hafta sürecek mis diye şimdi uyumaya korkuyorum çocuklarıma bişey olucak diye ödüm kopuyor hele ki birde Gazze de onca günahsız çocuklar insanlar ölüyor ben burda olan şeylerden dolayı kendim utanıyorum insanlığımdan biz neleri dert ediyoruz ya diyorum siz neyi dert ediyorsunuz bugün interneti kapattigimiz an kimse kimsenin umrunda değil daha büyük şeyler var rabbim bizi korusun depremlerden afetlerden
Lütfen boş şeylere takılmayı bırakın

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Daha bugün güne deprem ile uyandık artcilar iki hafta sürecek mis diye şimdi uyumaya korkuyorum çocuklarıma bişey olucak diye ödüm kopuyor hele ki birde Gazze de onca günahsız çocuklar insanlar ölüyor ben burda olan şeylerden dolayı kendim utanıyorum insanlığımdan biz neleri dert ediyoruz ya diyorum siz neyi dert ediyorsunuz bugün interneti kapattigimiz an kimse kimsenin umrunda değil daha büyük şeyler var rabbim bizi korusun depremlerden afetlerden
Sildinmi gercektin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gamzecim boş şey mi sana yapildimi tanımadığın insan sana hakaret ettimi sürekli yazma dediğin halde sana yazdimi seni rahatsız ettimi konusmadigin halde senin postlarına yazdımı tanımadığım görmedigim insan bunu yapıyor susmayı denedim burdaki arkadaşları yönlendirip mesaj attırıyor sabır taşım catladi bende bu postu açma gereğinde bulundum çünkü anlamıyor 14 aralıktan beridir yazıyor hiç usanmadan inşallah anlatabilmisimdir iyi geceler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamzecim boş şey mi sana yapildimi tanımadığın insan sana hakaret ettimi sürekli yazma dediğin halde sana yazdimi seni rahatsız ettimi konusmadigin halde senin postlarına yazdımı tanımadığım görmedigim insan bunu yapıyor susmayı denedim burdaki arkadaşları yönlendirip mesaj attırıyor sabır taşım catladi bende bu postu açma gereğinde bulundum çünkü anlamıyor 14 aralıktan beridir yazıyor hiç usanmadan inşallah anlatabilmisimdir iyi geceler
Ben sana karşı bişey dedim ki Hülya

Tüm sayfalar yüklendi.