Sorum var Ben gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Ben gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 917 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben gidiyorum
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Demet arkadaşımız biraz farklı bi karakter çözemedim gerçekten keşke gitmeseydi üzüldüm 🙄😏😏 konuşuyorduk arada 🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deli ya🤣🤣🤣

İlgilenmiyorum elif ya 🤣 senide bıktırdı🤣
Niyeki elif ten ne istiyordu🤔

Kız bana dedi ben dedim git veda postu aç silen silsin beni karıştırma dedim 😂😂

Kız bana dedi ben dedim git veda postu aç silen silsin beni karıştırma dedim 😂😂
İki yıl önceki postu gördüm de o zaman da silmemissin🤩🤩dediğim dedik diyorsun ha Ayşenur 🤩🥰

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-28-09-53-18-33_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-01-28-09-53-18-33_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    360.6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Demet arkadaşımız biraz farklı bi karakter çözemedim gerçekten keşke gitmeseydi üzüldüm 🙄😏😏 konuşuyorduk arada 🥴

Niyeki elif ten ne istiyordu🤔

İki yıl önceki postu gördüm de o zaman da silmemissin🤩🤩dediğim dedik diyorsun ha Ayşenur 🤩🥰
Her zaman bana zararı yok ki bunu demete dedim seni silmem için küfür hakaret etmen lazım demiştim o gün de dmden yazdığında yine böyle söylemiştim dünde 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman bana zararı yok ki bunu demete dedim seni silmem için küfür hakaret etmen lazım demiştim o gün de dmden yazdığında yine böyle söylemiştim dünde 😂😂
Yani kaç kere olmuş veda etmiş eski postlar da çıkıyor ya ordan gördüm 🤔çok duygusal çok ilgi bekleyen bi karakter ama burda kimse kimsenin babasının kızı deil bişey deil 🤷geçen gün azranurun annesi nden foto istedim attı saolsun sonra demet i de merak ediyorum dedim bana demedigini bırakmadı 🥴sonra onu görmezden geldim konuşmadım bi süre oda dm den yazdı baya ama hiç bakmadım çok kırıldım çünkü sonra baktım olmuyo tekrar konuştum kırıcı olduğunu söyledim sonra diyo sen yanlış anladın başkasına dedim sana demedim filan neyse deyip konuyu kapattım 😏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani kaç kere olmuş veda etmiş eski postlar da çıkıyor ya ordan gördüm 🤔çok duygusal çok ilgi bekleyen bi karakter ama burda kimse kimsenin babasının kızı deil bişey deil 🤷
İşte biz bunu demete anlatamadık . Ben dmden de yazmıştım konuşmuştuk ama yok. Kendi kendine üzülüp kendi kendine teip atan bir insan ilginç

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yani kaç kere olmuş veda etmiş eski postlar da çıkıyor ya ordan gördüm 🤔çok duygusal çok ilgi bekleyen bi karakter ama burda kimse kimsenin babasının kızı deil bişey deil 🤷geçen gün azranurun annesi nden foto istedim attı saolsun sonra demet i de merak ediyorum dedim bana demedigini bırakmadı 🥴sonra onu görmezden geldim konuşmadım bi süre oda dm den yazdı baya ama hiç bakmadım çok kırıldım çünkü sonra baktım olmuyo tekrar konuştum kırıcı olduğunu söyledim sonra diyo sen yanlış anladın başkasına dedim sana demedim filan neyse deyip konuyu kapattım 😏
Yani bilemedim 😏

İşte biz bunu demete anlatamadık . Ben dmden de yazmıştım konuşmuştuk ama yok. Kendi kendine üzülüp kendi kendine teip atan bir insan ilginç
İşte biraz farklı bi yapıya sahip

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum canım kimse onu çekmek zorunda değil göründüğü gibi değil buna yemin ederim burada bana hakaret etti konusmadigin halde birşey olmamış gibi dm yazıyor bıkmadan neler neler anlatsam ooo bilmediğiniz için gitmeyin diyor bâzi arkadaşlar demet çok farklı çok ilginç sürekli sevgi bekleyen birisi çocuk gibi hareketleri var Ayşenur seni savunuyor diyor vallaha burda biriyle samimi olmaya gelinmiyor korkar oldum kirsam bilmeden özür dilerim burası çok güzel bir yer inanki hayatimda ilk defa böyle biriisni goruyorum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum canım kimse onu çekmek zorunda değil göründüğü gibi değil buna yemin ederim burada bana hakaret etti konusmadigin halde birşey olmamış gibi dm yazıyor bıkmadan neler neler anlatsam ooo bilmediğiniz için gitmeyin diyor bâzi arkadaşlar demet çok farklı çok ilginç sürekli sevgi bekleyen birisi çocuk gibi hareketleri var Ayşenur seni savunuyor diyor vallaha burda biriyle samimi olmaya gelinmiyor korkar oldum kirsam bilmeden özür dilerim burası çok güzel bir yer inanki hayatimda ilk defa böyle biriisni goruyorum
Ne diyeyim ki canım karakteri farklı bi kişilik bende çözemedim ki belki de farklı şeyler yaşıyor ruh hali iyi değildir Allah yardımcısı olsun🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar