Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,840 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭
Duamızı tabiki de ederiz bn o zamandan beri ediyorum çok üzüldüm gerçekten inanki Allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah zor bir yol gerçekten ama belki bir mucize olur Rabbim evlatrinin yüzüne bakar ki inşallah ya 🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Elimde değil valla gamze eşim de ağladı kızımda ağladı diyir ne oldu anne baba niye hepimiz üzüldük ama 🥺🥺 eşim o an topladı kendini güldü desi banada sakın ağlama çocukların yanında ağlasam bile başka odada ağla görmesinler seni ağlarken
Off yaa kiyamam size eşin haklı kuzum çocuklar etkilenmesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Duamızı tabiki de ederiz bn o zamandan beri ediyorum çok üzüldüm gerçekten inanki Allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah zor bir yol gerçekten ama belki bir mucize olur Rabbim evlatrinin yüzüne bakar ki inşallah ya 🥺
İnşallah inşallah inslaaahh🤲🤲🤲🤲🤲 miniminnacik kızı daha 4ay ömrü kaldı ne demek yaa

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum yaa 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum yaa

Binlerce kez şükür 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲🤲🤲
Ondan umut kesilmez hiç bir zaman ben ona güveniyorum duamı ediyorum olursa oluyor olmazsa da vardır bir rabbimin bildiği ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar