Beni doğuran annaya lânet olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Beni doğuran annaya lânet olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beni doğuran annaya lânet olsun
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

...

Moderator
Mod
rank
Ama insan ister istemez üzülüyor onun yüzünden babam 4 yıl hapis yattı bugün 22 yaşıma giriyorum kadın daha bir mesaj bile atmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım
Gerçekten çok zormuş canım.Küçük yaşta büyük çileler çekmişsin kıyamam.Rabbim eşin ve çocuklarında hayır göstersin kuzum.😘

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
canm nice mutlu yaşlarin olsun ailenle sevdiklerinlr seni bu yaşina kadar kabullenmemiş anneden dogum gunu mesaji bekleme bence buyuk hayal kirikligina uğrarsin yoksa gulum

yani seni arayip sormayan birini sende aramicaksin sormicaksin degil anan baban gözunun nuru olsa bile bence aferin valla sana beni aramassa engellerim seni diye resti cekmişsin 😉😀

yani seni arayip sormayan birini sende aramicaksin sormicaksin degil anan baban gözunun nuru olsa bile bence aferin valla sana beni aramassa engellerim seni diye resti cekmişsin 😉😀
Heralde be o gamsızsa ben ona gamsızlığın kitabını yazarım yani bu hayatta hep ileriyi düşüneceksin bak tek kız evladı var. Demiyor ki ulan bir gün elden ayaktan düşerim bana kızımdan başkası bakmaz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annemi 3 gündür arıyorum yanıt vermiyor ablam ile konuşuyor ben ona hiç bir şey yapmadım hastalandığımda bana bakmayan doğum günümde bile beni hatırlamayan ihtiyacım olduğunda bana yardım etmeyen annem e lânet olsun küçük bir kız ken bizi atıp başka adam ile evlendi ondan da ayrıldı şimdi 3 evligi bana şimdiye kadar bana annelik görevini yapan tek kişi Ablam di ben o kadına artık anne bile demek istemiyorum kusura bakmayın insan ister istemez üzülüyor ve burada ki tüm Hanımlar benim en iyi arkadaşlarım siniz onun için bu konuyu sizin ile paylaştım

O kadının yapıştığı şeyi sokak daki kedi yavrusuna yapmaz Allahım a büyük konuşmayım ama ben yavrularımı asla atıp gitmem onları yanlız bırakmam bırakmam da zaten onlar siz nefes bile almam ben

O kadının yapıştığı şeyi sokak daki kedi yavrusuna yapmaz Allahım a büyük konuşmayım ama ben yavrularımı asla atıp gitmem onları yanlız bırakmam bırakmam da zaten onlar siz nefes bile almam ben
Arama sorma sana iyiliği dokunmayan insanları hayatına alma öldü say geç bak sütune zarar emzirirken bizim duygularimizda bebeğe geçiyor o yüzden yok say geç

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Heralde be o gamsızsa ben ona gamsızlığın kitabını yazarım yani bu hayatta hep ileriyi düşüneceksin bak tek kız evladı var. Demiyor ki ulan bir gün elden ayaktan düşerim bana kızımdan başkası bakmaz
ileriyi düşunmuyolar bencede beni düşunmeyeni ben hiç düşunmem valla al 3 gundur dogum etmişim ben eltimlerin herşeylerine gittim geldim zamaninda 3 gundur dogum etmişim bir kere kapimi acmadilalar ayni apartmanda oldugumuz halda bundan sonra bana ne yaptilarsa bende onlara yapacam asla arayip sormam hastalandiklarinda gidip gelmem degil eltim anam babam iki gözumun nuru olsa bile bundan sonra öyle valla

ileriyi düşunmuyolar bencede beni düşunmeyeni ben hiç düşunmem valla al 3 gundur dogum etmişim ben eltimlerin herşeylerine gittim geldim zamaninda 3 gundur dogum etmişim bir kere kapimi acmadilalar ayni apartmanda oldugumuz halda bundan sonra bana ne yaptilarsa bende onlara yapacam asla arayip sormam hastalandiklarinda gidip gelmem degil eltim anam babam iki gözumun nuru olsa bile bundan sonra öyle valla
kiz bikere demediler geçmis olsun gelip kapimi calmadilar cok zoruma gitti yedi yabanci ariyo diyoki bişey ihtiyacin varmi getirim ama ayni binada olan eltimler taş olmuşlar demediler dogum ettin nasil oldun aramizda herhangı bi sorunda olmadi desemki kavgaliyiz yok ama işte ben yaptim karşiliğini böyle aliyorum iyilik yaptim onlardan gördugum iyilik bu kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar