Benim gibi kaynana magduru varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Benim gibi kaynana magduru varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,219 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim gibi kaynana magduru varmi
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ömerali👨👩👧👦 ecrin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Walla kocamdan taraf da sıkıntı yok ama öyle çirkeflerki ne yapıyorlar ediyorlar moralimi alt üst ediyorlar. Kocam takma diyor boşwer ama işte insan taş olsa çatlar böylesi insanların karşısında
Her insan aynı takmayan insan deli insandr zaten bol bol nispet yap öylelerine benim elitim yok şimdilik esimin dayısının karısı qenc o kiskaniyo beni dayısının eşimle yaşıt kızları war onlar kiskaniylar beni bende bol bol mutluluqmu paylasp daha çok nispet yapiyrm. Sende öyle yap cirkeflikleri kendilerini yer bitirir ☺

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Keşke bnm çevremde de çok isim konusunda tartışmaları bnm ilk hamileliğinde kızım olacağını öğrendiğim de eşim Tuana ismini çok istedi bnde Asel Lina Olsun dedim beni kırmadı sağolsun kayinvalidemle kayınpederim Asel biraz ağır geliyor biz Lina die sesleniriz dedi çok şükür hiç bi anlaşmazlık olmadı şuan ikinciye hamileyim oğlum olacak inşallah kayınpederinin ismi Veli eşim Velihan koyalım dedi bnde tamm dedim kayınpederini seviyorum oğlumda inşallah adıyla yaşasın 🙏
Böyle şeyleri okuyunca çok mutlu oluyorum karşılıklı anlayış hoşgörü ne güzel iki çocuğunuz da sağlıkla büyüsün 🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar