Benim gibi kaynana magduru varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Benim gibi kaynana magduru varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,239 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim gibi kaynana magduru varmi
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ömerali👨👩👧👦 ecrin

Ece ahmet elif

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk kizimda kayınvalidem iste biseyler tavsiye etti ama esim anne yeni gelinler kendileri karar veriyor dedi ece zümra koyduk sonra oglum oldu onda esimin babasi vefat etmisti biz evlenmeden salih zeki ismi olur salihi koruz dedim ikinci isim olarak oglumada ahmet salih ismini koyduk 3. Cocugumda kiz kayinvalidem babanin ismini koydunuz bunada benim ismimi koyucaksiniz dedi oldu dedim kayinpederin adi guzel senin adini koyamam dedim elif nisa koyduk suan 4.ye hamileyim erkek ve hala bir isim belirleyemedim dusunuyorum hala

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk kizimin adi elif 2 ci kizimin adi esilanaz 3 cude kumsal diyoduk ama gel gelelim esim tutturdu annemin adini koycam o kadar sevimsiz bir kaynanam varki suratini gorseniz seytan gormuse donersiniz o derece ve bana kotulugunden baska biseyi dokunmadi adida fatma esim annemin adini koycam diye tutturdu benimle dogsuyo 3 cude kiz ve moralim cok bozuk hak eden bir insan olsa ismini koyduguma gore ama hak eden bir insan degil buda icimi kemiriyo resmen sizdende varmi kaynanasinin adini koyan :(
Kaynanam isim buldu ama beğenmediğim için diretmedi illa bu olsunda demez karışmak gibi yapmadı öneride bulundu bende ona sordum bu isim nasıl sence diye fikrini aldım sonuçta kendi anneme de sordum ablamada onlar bişey deyinci nasıl zoruma gitmiyorsa dedim onunda torunu niye zoruma gitsin ama kaynanam iyi olduğu için belkide böyle düşünüyorum belkide görümcemde keza öyle biz eşimle anlaşamıyoruz isim konusunda pek 😀 tutturdu benim adım olsun diye adı dedesinin adıymış yaşasın istiyormuş dedeside kore gazisi olduğu için saygısı çok mehmet eminmiş dedesinin adı eşime koymuşlar emini nüfustaki adam uzun diye yazmamış sadece mehmet olmuş torununa koymak isterse gelinin koyar diyorum şimdi senin adın zaten ne diye çoçuğa da koyuyum dedim emin ismi olmadığı için emin olur yanınada kendim koyarım dedim kaynanamda beni desteklediği için vazgeçmek zorunda kaldı emin aras olmasına karar verdik böylelikle 😀

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin canlarim benim kayinvalidem yok 13 sene önce ölmuş hic tanimadim yani . Isim konusunda gorumcelerim eltim falan bilmişlik yapsa da her halükarda eşimle benim istediğim oluyor 🥰

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Ne mutlu onlara böyle iyi geçinip kalp kırmamak varken neden ah alırlar anlamıyorum çok şükür benim kocamın aileside anlayışlı keşke hiçbir anne üzülmese
Keşke bnm çevremde de çok isim konusunda tartışmaları bnm ilk hamileliğinde kızım olacağını öğrendiğim de eşim Tuana ismini çok istedi bnde Asel Lina Olsun dedim beni kırmadı sağolsun kayinvalidemle kayınpederim Asel biraz ağır geliyor biz Lina die sesleniriz dedi çok şükür hiç bi anlaşmazlık olmadı şuan ikinciye hamileyim oğlum olacak inşallah kayınpederinin ismi Veli eşim Velihan koyalım dedi bnde tamm dedim kayınpederini seviyorum oğlumda inşallah adıyla yaşasın 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar