Benım gibi olan varmı varmıydı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baharr tarafından oluşturulan Benım gibi olan varmı varmıydı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benım gibi olan varmı varmıydı
Konbuyu başlatan Baharr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Baharr

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık hamileyım bugün doktor bana bebeğin karın cevresı üç haftadan gerı gelişmesi var dedı ,benım gibi yaşiyan varmı

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık hamileyım bugün doktor bana bebeğin karın cevresı üç haftadan gerı gelişmesi var dedı ,benım gibi yaşiyan varmı
Mrb canm benim yengem 8 aylık hamileydi kontrole gitti doktor ona bebeğin 6 aylık demişti yengem de yanlışlık var 8 aylık deyince doktor şaşırdı bebeği 6 ay gelişmişti ondan sonra gelişimi durmuştu geri kalmıştı yasamaz dedi yengemi 20 gün yatırdılar serum ilaç falan derken bebek yavaş yavaş gelişti şimdi doğum yapmış gayet sağlıklı gelişimi güzel bi kızı oldu

Baharr

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canm benim yengem 8 aylık hamileydi kontrole gitti doktor ona bebeğin 6 aylık demişti yengem de yanlışlık var 8 aylık deyince doktor şaşırdı bebeği 6 ay gelişmişti ondan sonra gelişimi durmuştu geri kalmıştı yasamaz dedi yengemi 20 gün yatırdılar serum ilaç falan derken bebek yavaş yavaş gelişti şimdi doğum yapmış gayet sağlıklı gelişimi güzel bi kızı oldu
Masallah allah bağişlaşin , teşekkür ederim cevap verdığiniz icin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım e ne olacakmış peki yatış vermedi mi? Ne olması gerekiyormuş, ne yapılmalı bişey demedi mi dr? Doğuma da az kalmış. Bence farklı bir dra daha görün. Bi sorun olmaz inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏

Baharr

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım e ne olacakmış peki yatış vermedi mi? Ne olması gerekiyormuş, ne yapılmalı bişey demedi mi dr? Doğuma da az kalmış. Bence farklı bir dra daha görün. Bi sorun olmaz inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏İnşallah bişi olmaz,üç gün sonra gel bir daha dedı ama bende başka hastaneye gidicem bakalım ne olucak
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm sayfalar yüklendi.