Benim kızım hiç bişey yemiyor viador şurup önerdiler kullanan varmı? Ve memnun kalan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Benim kızım hiç bişey yemiyor viador şurup önerdiler kullanan varmı? Ve memnun kalan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Benim kızım hiç bişey yemiyor viador şurup önerdiler kullanan varmı? Ve memnun kalan
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benim oqlum 4 yaşında 15 kilo. Kaynanam cok zayıf çok zayf diyip duruyor 🤦‍♀️ ben yediriyorm kendi anne ben acıktım yemek wer demz otur yemek yiycez derim tatlı dilden anlamz kızarak yediriyorum🤦‍♀️ kan deqerlerne ws baktriyorum hiç bisey yok bacım senin oqln iyiyms masaAllah Allah nazardan saklasn
Canm aslında 15 kilo ne cok ne az bence gayet ii. Kaynanan eski kilolu cocuklara cok alısmıs hepsi öle olsun istiyo. Eskiden geneli kilolu dogarmıs bebeklerin anne sütü yetermiş herkea 2 yasa kadar emer miş vs. Büyükler cok takıyo böle. Sen bosver he de gec. Bnm oğlanın he maasallahı var canım ama göbiş falan da yok hea kemikleri cok agır ondan 20 kilo böle etli butlu değil yani 🤭😂ama nr verirsem yer bnmkiler cok sükür sıkıntıları yok 4 aylık bebeğim 2 gün önce 8 kiloydu. Ama iri dogmustu 4 kilo. Bende fazla zorlamam cocukları yiyen yer yemeyen yemez hasta olmasınlar yeter

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canm aslında 15 kilo ne cok ne az bence gayet ii. Kaynanan eski kilolu cocuklara cok alısmıs hepsi öle olsun istiyo. Eskiden geneli kilolu dogarmıs bebeklerin anne sütü yetermiş herkea 2 yasa kadar emer miş vs. Büyükler cok takıyo böle. Sen bosver he de gec. Bnm oğlanın he maasallahı var canım ama göbiş falan da yok hea kemikleri cok agır ondan 20 kilo böle etli butlu değil yani 🤭😂ama nr verirsem yer bnmkiler cok sükür sıkıntıları yok 4 aylık bebeğim 2 gün önce 8 kiloydu. Ama iri dogmustu 4 kilo. Bende fazla zorlamam cocukları yiyen yer yemeyen yemez hasta olmasınlar yeter
Benim oqlumda hasta hiç olmaz masaAllahi wardr 3bbucuk kilo doqmstu 17 ay emzirdim birkatqimda suttun 9 kiloydu. Sütüm yaramadı. Zaten eşimde bende zayf uzun boylu insanlarız sipalrmzda bize cekms. 2 aylık kızım ilk ay 1 kilo adı qecen ay 200qram aldı 3800 doqmstu. O bile şimdiden bziim qibi olacaqni belli ediyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🙄😑 sen yada eşin yapı qereqi nasıl insanlarsınız

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar kızım 3 yaşına girecek hiç yemek yemiyor koca gına kahvaltı bile etmediği oluyor aç durduğu oluyor ne yaparsam yapayım yediremiyorum türlü türlü şeyler deniyorum sevdiği şeyleri yapıyorum en son care iştah acıcı bişeyler araştırıyor dedim Bi şurup önerdiler viador diye kullanan memnun kalan varmı
Kuzum B12 ve demir eksikligi iştahsızlık yapar önce bir kan testi yaptır

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benim oqlumda hasta hiç olmaz masaAllahi wardr 3bbucuk kilo doqmstu 17 ay emzirdim birkatqimda suttun 9 kiloydu. Sütüm yaramadı. Zaten eşimde bende zayf uzun boylu insanlarız sipalrmzda bize cekms. 2 aylık kızım ilk ay 1 kilo adı qecen ay 200qram aldı 3800 doqmstu. O bile şimdiden bziim qibi olacaqni belli ediyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🙄😑 sen yada eşin yapı qereqi nasıl insanlarsınız
Biz orta boylu iri kemikliuiz canım azcıkta ben etliyim söylemesi ayıp 😂😂😂😂oğlumla küçük kızım bana cekmişler ortanca kızım da halası var cok severim aynıda ona benzer zayıf minyon bişi😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar