Benim sıpa çok bilmiş😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Benim sıpa çok bilmiş😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,138 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim sıpa çok bilmiş😂
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda babası dokununca kımıldardı babası bi kızım dedi. Mı hemen oynamaya duruyordu son haftalar hareketlerini az hissettim korktum birsey mı oldu acaba diye esim kızım diye dokununca hemen kımıslamıstı halada Cok duskun babasına 🤣🤣🤗🤗

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
31+2 günlüğüz babası bazen hareketlerini his etmek için elini karnıma koyuyor sanki hiss ediyor babasını o an hiç hareket etmiyor yazık yaa kocişime çok üzülüyorum dakikalrca öylece bekliyor ama sıpada tıkk yok babası elini karnımdan çeker çekmez başlıyor tekmeler sanki karnımda ringe çıkmış boks yapıyor eşşeksıpası😂😂sizde de oluyormu böyle kızlar? 😊
Bendede çoğu zaman öyle oluyor hatta eşime diyorum sana küsmüş kızın 😆

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda babası dokununca kımıldardı babası bi kızım dedi. Mı hemen oynamaya duruyordu son haftalar hareketlerini az hissettim korktum birsey mı oldu acaba diye esim kızım diye dokununca hemen kımıslamıstı halada Cok duskun babasına 🤣🤣🤗🤗
Kızlar babaya aşık olurmuşlar o yüzdendir canım daha karnındayken babasına düşkünlüğünü belli ediyormuş minnoş😊💞

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Bendede çoğu zaman öyle oluyor hatta eşime diyorum sana küsmüş kızın 😆
Benimki kocam hafif hafif kıskandığını belli ediyor bu sıpa seni daha çok sevicek diye😂seninkide edyormuydu canım?😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay
Benm ki hep küsmüş demek ki 31+1 olduk adam daha bir tekmesini duymadı 😀 o kdarda hevesliki normalde konuşuyor karnimla ama banamisin demiyor bizim prenses 😀😀
Aynen yaa benimde kocam karnıma konuşuyor sen babayı sevmiyormusun oğluşum hadi bi tekme at babaya diye banamısın demiyor o elini çekince başlıyoruz tekme tokat girişiyor karnıma😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
amin canm ....ama dogruya doğru degilmi bikere elini karnima koymuyo bide benden 5 tane cocuk istiyo 🤣🤣

yooo ben ona cok guzel sorarim hele bi gelsin işten 🤣🤣yuzu guluyosa sorarim yuzu gulmiyosa sonra sorarim 🤣😉
eşimin morali cok bozuktu noldu canm niye moralin bozuk diye sorunca yorgunum dedi onun icin hiç o konulara girmedim bugun 😊😊

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
31+2 günlüğüz babası bazen hareketlerini his etmek için elini karnıma koyuyor sanki hiss ediyor babasını o an hiç hareket etmiyor yazık yaa kocişime çok üzülüyorum dakikalrca öylece bekliyor ama sıpada tıkk yok babası elini karnımdan çeker çekmez başlıyor tekmeler sanki karnımda ringe çıkmış boks yapıyor eşşeksıpası😂😂sizde de oluyormu böyle kızlar? 😊
Ben 12 hafdaliqim hala bebeyimin terpeniwin hiss elemirem kocam elin karnima koyub onunla uzun uzun muhabetler edir😆 sen buyudiyin zaman anen hamile.iken mene verdiyi ezyetleri daniwacam deyir sene🤣

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
C
Ben 12 hafdaliqim hala bebeyimin terpeniwin hiss elemirem kocam elin karnima koyub onunla uzun uzun muhabetler edir😆 sen buyudiyin zaman anen hamile.iken mene verdiyi ezyetleri daniwacam deyir sene🤣
Canım sen kişiye ne eziyyetler verirsenki indiden gileylenir bebişe😂😂denen hele harasıdıı seni qarşıda 7 ay gözleyir 😂mende yazıq anamla yoldaşıma zülm etmişem 31 heftede. Mene deyiller doğ kutar acıqlarımızı gör nece çıxacıq sennen😂😂

eşimin morali cok bozuktu noldu canm niye moralin bozuk diye sorunca yorgunum dedi onun icin hiç o konulara girmedim bugun 😊😊
Kız sen bu konuyu açamayacaksın qaliba😂😂yarın yeniden dene bakalım noluyor hamilesinde yoksa moralini düzeltecek çare var hadi kocacım 4 cüyü yapalım dedinmi bakk nasıl morali yerine gelirdi😜😜😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı ama ben sevdiğim zaman çok hareketli müzik dinlerken duan dinlerken hiç durmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.