Benim sıpa çok bilmiş😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Benim sıpa çok bilmiş😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,140 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim sıpa çok bilmiş😂
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
C

Canım sen kişiye ne eziyyetler verirsenki indiden gileylenir bebişe😂😂denen hele harasıdıı seni qarşıda 7 ay gözleyir 😂mende yazıq anamla yoldaşıma zülm etmişem 31 heftede. Mene deyiller doğ kutar acıqlarımızı gör nece çıxacıq sennen😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen bu konuyu açamayacaksın qaliba😂😂yarın yeniden dene bakalım noluyor hamilesinde yoksa moralini düzeltecek çare var hadi kocacım 4 cüyü yapalım dedinmi bakk nasıl morali yerine gelirdi😜😜😂
😀özumnen asli deyil cox kapriz edirem bezir Allaha yalvarir bu hefdeler tez kecsin😀

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
😀özumnen asli deyil cox kapriz edirem bezir Allaha yalvarir bu hefdeler tez kecsin😀
Hormonlardandı canım bu heftelerde hormonlar tavan yapır gah ağlayırsan durduq yere gah gülürsen bezende cuzi bir şeye esebleşib özünnen çıxırsan sağolsun bu hormonlar bizi her cilide soxur😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hormonlardandı canım bu heftelerde hormonlar tavan yapır gah ağlayırsan durduq yere gah gülürsen bezende cuzi bir şeye esebleşib özünnen çıxırsan sağolsun bu hormonlar bizi her cilide soxur😂
Ayni😏amma dozmelidi😀men uwag isdeyirdim deyir bu qeder kaprizli ulduzu yox😀mende deyirem gulu seven tikana dozer

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Ayni😏amma dozmelidi😀men uwag isdeyirdim deyir bu qeder kaprizli ulduzu yox😀mende deyirem gulu seven tikana dozer
Ee yanii uşaq isterken düşünmedinmi ulduz uşağın nazını çekecek qarnında daşıyacaq ürek bulantısıdı, mede yanması, ağrılar sancılar ve sayre ve sayre ee sende bir ulduzun nazını çekivər nolucak😜😊😉

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
C

Canım sen kişiye ne eziyyetler verirsenki indiden gileylenir bebişe😂😂denen hele harasıdıı seni qarşıda 7 ay gözleyir 😂mende yazıq anamla yoldaşıma zülm etmişem 31 heftede. Mene deyiller doğ kutar acıqlarımızı gör nece çıxacıq sennen😂😂

Kız sen bu konuyu açamayacaksın qaliba😂😂yarın yeniden dene bakalım noluyor hamilesinde yoksa moralini düzeltecek çare var hadi kocacım 4 cüyü yapalım dedinmi bakk nasıl morali yerine gelirdi😜😜😂
yok kiz eşimin morali bozuk olunca yanina bile yaklaşmak istemiyom morali bozuk olunca cok sinirli asabi cekilmez bi adam oluyo akşam cay demledim bardaga goldurdum eşime verdim bi kizdi ben içmicem demedimmi diye bende hemen aklimi kullanarak sana doldurmadim zaten😀 sen tut ben oturduktan sonra bana ver eyilemiyom bardak elimdeyken dedim hemen sustu😊

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
yok kiz eşimin morali bozuk olunca yanina bile yaklaşmak istemiyom morali bozuk olunca cok sinirli asabi cekilmez bi adam oluyo akşam cay demledim bardaga goldurdum eşime verdim bi kizdi ben içmicem demedimmi diye bende hemen aklimi kullanarak sana doldurmadim zaten😀 sen tut ben oturduktan sonra bana ver eyilemiyom bardak elimdeyken dedim hemen sustu😊
Seniii gidi senii akıll küpü nasılda kafayı kıllanıyor hemen işin içinden çıkmak için😂iyi yapmışsın canım böyle konularda asabiyken adamın üzerine gitmiyeceksin sonra kavqa çıkıyor ALLAH korusun en iysi altdan almak zaten morali yerine gelince istediğini söyle erkekler üzmez hamile karısını.. Onlarda dışarda bin tane itle kopukla uğraşıyor eve ekmek parası kazanacağım diye birde evde sıkıntı olunca bu defa kadınlara patlıyorlar..

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Her halde 2 tane varya dışarda onlardan vakit bulamıyor canım😂

Bacım daha sen yolun yarsındasın karnındakinnen sonra iki defa daha doğurucaan işin çok zor canım😂😂
ayy valla buyuk konuşmak istemiyorum ama 5 cocuk cidden cok fazla bana erkekler bitek akşamlari göruyo cocuklari yarim saat bile ilgilenmek onlara bir ömür gibi geliyo ya biz ne yapalim ben bakamadigim kadar cocuk getirmek istemem bu dunyaya iyi yetiştiremicekcem cocuklarimin ihtiyaçlarini isteklerini karşilamayacaksam ben o gunahsiz sabinin gunahina girmek istemem 🤔🤔

Seniii gidi senii akıll küpü nasılda kafayı kıllanıyor hemen işin içinden çıkmak için😂iyi yapmışsın canım böyle konularda asabiyken adamın üzerine gitmiyeceksin sonra kavqa çıkıyor ALLAH korusun en iysi altdan almak zaten morali yerine gelince istediğini söyle erkekler üzmez hamile karısını.. Onlarda dışarda bin tane itle kopukla uğraşıyor eve ekmek parası kazanacağım diye birde evde sıkıntı olunca bu defa kadınlara patlıyorlar..
aynen öyle ben baştan böyle degildim ama sonradan aliştim huyunu ögrendim çözdüm adami aslinda insan eşini cozdukten sonra kolay

aynen öyle ben baştan böyle degildim ama sonradan aliştim huyunu ögrendim çözdüm adami aslinda insan eşini cozdukten sonra kolay

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
31+2 günlüğüz babası bazen hareketlerini his etmek için elini karnıma koyuyor sanki hiss ediyor babasını o an hiç hareket etmiyor yazık yaa kocişime çok üzülüyorum dakikalrca öylece bekliyor ama sıpada tıkk yok babası elini karnımdan çeker çekmez başlıyor tekmeler sanki karnımda ringe çıkmış boks yapıyor eşşeksıpası😂😂sizde de oluyormu böyle kızlar? 😊
Bnm kızımda öyleydi eşim çok beklerdi öyle ama tık yoktu şimdi oğlum olacak inşallah hiç durmuyor yeterki bişey karnıma temas etsin sanki tiki var bu o tarafa bi bu tarafa gidip geliyor 😂😂

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim kiz babası işten gelir babasının yakasına sarılır beni kucağında evin içinde gezdir diye adam işten geliyor 2 saat kucağından indirmeden evin içinde gezdiriyor kucağından indirdiği zaman kizim ağlıyor bide bırakıp babası dier odaya gidince kızda babasının peşine dolanıyor bize böyle yapmıyor babasına yapıyor o evdeyken bana bile gelmiyor nazlı kizim benim babası diyor bukiz ne nazlı böyle diyiyor oğlanlara kızardı kusmezlerdi kıza ileri gitdesm hemen kusuyor cok fena kızlar çok fena işini biliyor kızim benikiz anasının kizi nolocak😁😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar