Benim sıpa çok bilmiş😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Benim sıpa çok bilmiş😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,124 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim sıpa çok bilmiş😂
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
31+2 günlüğüz babası bazen hareketlerini his etmek için elini karnıma koyuyor sanki hiss ediyor babasını o an hiç hareket etmiyor yazık yaa kocişime çok üzülüyorum dakikalrca öylece bekliyor ama sıpada tıkk yok babası elini karnımdan çeker çekmez başlıyor tekmeler sanki karnımda ringe çıkmış boks yapıyor eşşeksıpası😂😂sizde de oluyormu böyle kızlar? 😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle benim kızda babasının sesini duyduğu gibi tık yok k defa gel bak ne güzel oynuyor dedim dediğimle kaldım oğlum tam tersi babasının sesine coşardı doğduktan sonra da öyle ne kadar ağlasa da babasının sesini duyduğu gibi uyurdu 😅😅😅😅

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle benim kızda babasının sesini duyduğu gibi tık yok k defa gel bak ne güzel oynuyor dedim dediğimle kaldım oğlum tam tersi babasının sesine coşardı doğduktan sonra da öyle ne kadar ağlasa da babasının sesini duyduğu gibi uyurdu 😅😅😅😅
Ay canım sorma kocama gel bak nasıl tekmeliyor demeğe kalmadan elini karnıma koyduğu anda duruyor oda dakikalrca bekliyor hareket etsin diye ama nafile😂bazen üzgün üzgün konuşuyor onla sen babayı sevmiyormusun oğlum hadi bi tekme at diyor sanki anlıycakda hemen yapacakmış gibi😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen ama benim kızlar hiç öyle değildi his ederdim ama öyle babalarına karşı bi tepkileriolmaz dı
Her halde bebekden bebeğe değişiyor canım bu hal.. Allah bağışlasın yavrularını🙏😊

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyken de öyleydi eşim nezaman karnıma ellesi kız hareket etmeyi bırakırdı babası elini cektigiyle yenden başlardı hareket etmeye benim zilli kizim😊😊😊

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyken de öyleydi eşim nezaman karnıma ellesi kız hareket etmeyi bırakırdı babası elini cektigiyle yenden başlardı hareket etmeye benim zilli kizim😊😊😊
Oyy nazlı prenses o annesi zilli deme kızlar babaya oğlanlar anneye aşık olur derler şimdi o minik prenses babasına naz yapıyor annesi sen doğduğunda görürsün babasını senle paylaşamıyacak kıskandırıcak seni minnoş😂😊🙏

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
31+2 günlüğüz babası bazen hareketlerini his etmek için elini karnıma koyuyor sanki hiss ediyor babasını o an hiç hareket etmiyor yazık yaa kocişime çok üzülüyorum dakikalrca öylece bekliyor ama sıpada tıkk yok babası elini karnımdan çeker çekmez başlıyor tekmeler sanki karnımda ringe çıkmış boks yapıyor eşşeksıpası😂😂sizde de oluyormu böyle kızlar? 😊
yaa benim kocam niye hiç elini karnima koyup bebegin tekme atişlarini dinlemiyo😉🙂 bide benden 5 tane cocuk istiyo 🤣🤣🤣

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
yaa benim kocam niye hiç elini karnima koyup bebegin tekme atişlarini dinlemiyo😉🙂 bide benden 5 tane cocuk istiyo 🤣🤣🤣
Her halde 2 tane varya dışarda onlardan vakit bulamıyor canım😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacım daha sen yolun yarsındasın karnındakinnen sonra iki defa daha doğurucaan işin çok zor canım😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar