Beşik ne zaman hazırlamalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Beşik ne zaman hazırlamalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,090 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik ne zaman hazırlamalıyım
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55
Canım benim herşey hazır bi beşik kurulacak silinecek uyku setini felan hep yıkadım olmadı yarın eşim evde kurarız 🥰

Sağlıkla gelsin İnşallah bebeklerimiz canım🤲🏻🥰aynen yarın kurarım büyük ihtimalle
Kız minnağın her şeyi çok keyifli bende kocam beye kalk beşiği kuralım dedim yorgunum sonra dedi. Tabi ben kurtlu olduğum için sabredemedim getirdim herseyini odaya kurmaya başlayınca beyfendi hoooppp pıtır pıtır yanıma geldi dur Bakiyim sen nasıl yapılıyormuş diyip beni kenara attı kendi kurdu😍🥰 Allah'ım sağlıkla içinde mışıl mışıl uyuduğu günleri girmeyi nasip etsin hepimize🤲🏻🤲🏻

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Biz erken davranmışız canım 😅😅
😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 yaşına kadar beni kundak yap beşige girecem derdi
😄Çocuk işte
Kız minnağın her şeyi çok keyifli bende kocam beye kalk beşiği kuralım dedim yorgunum sonra dedi. Tabi ben kurtlu olduğum için sabredemedim getirdim herseyini odaya kurmaya başlayınca beyfendi hoooppp pıtır pıtır yanıma geldi dur Bakiyim sen nasıl yapılıyormuş diyip beni kenara attı kendi kurdu😍🥰 Allah'ım sağlıkla içinde mışıl mışıl uyuduğu günleri girmeyi nasip etsin hepimize🤲🏻🤲🏻
Amin İnşallah canım 🥰🤲🏻herşeyi ayrı bi güzel oluyo 🥰
Bence zamani gelmiş😀
Aynen canım 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
😄

😄Çocuk işte

Aynen canım 🥰
Bebege kundak aldım diyor benide kundak et 😍😍😍😂😂😂😂

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bende yanında durucam kurarken tehlikeye atamam beşiği 😄
Erkekler eline birşey alınca mutlaka fazla parca çıkartıyorlar bence kurarken gözünün önünde olsun ne olur ne olmaz 😃😃
Ben 30. Haftadan sonra hazırlamıştım yani beşiğini temizlemistim işte içine koyulacak eşyalarını vs yıkayıp yerleştirmiştim
Bizim herşey yıkandı hazır bi beşik kurulacak silinip yerleşecek onuda yarın yaparız İnşallah 🤲🏻😄
Bebege kundak aldım diyor benide kundak et 😍😍😍😂😂😂😂
Şimdiden kıskanmalar başlamış kardeşini seninki😄

Tüm sayfalar yüklendi.