Sorum var Beşik önerisi

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 30 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Beşik önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik önerisi
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima nin annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay canim çok teşekkür ederim akşama eşim gelsin ona gösteriyim bakiyim
Rica ederim kuzum ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha uyguladı da var da 400 300 hoşuna gitmez diye atmadım en güzeli buydu bana göre ama istersen atarin

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ben park yatak aldım ama pek memnun değilim açıkcası çok araştırmadım yatağın ortası çökük bebeğim rahat yatamıyor tamam büyük uzun süre kullanılır ama ilk dönem için çok zor park yatak senin yatağının yanına asla sığmaz hele bebek emecekse anne yanı en iyisi gece sürekli kalkıp almaktansa yanında olması büyük kolaylık benim bebeğim emmiyor gece mama veriyorum ona rağmen zor oluyor anne yanı az kullanılıyor evet ama bence çok rahat edersin

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar park yatak mi kullanışlı iyi yoksa anne yanı beşikler mi yoksa ahşap olan beşikler mi
Ilk çocuklarında park yatak kullandım zamanla kumaşında yırtılma fermuarda bozulma yaşadım ahşap beşikte hep aklımda kalmıştı sallanan modellerde on kısım alçalıp yükselse bile bebeklerin düşme riski var park besik o yüzden güvenli ayrıca ahşap beşikte sallayarak uyutanida hıc görmedim bu bebeğim de ikea nın beşiğini aldım ahşap sallanmıyor ayrıca güvenlik için park yatak gibi aşağı indirme kademesi var ikea olanlar baya pahalı ben ikinci el olarak aldım memnunum

Tüm sayfalar yüklendi.