Beşik sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Beşik sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,808 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Beşik sorunsalı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir fikir verin bana aklımda şöyle birşey var sepet beşik almak istiyorum anne yanında durur diye kademeli olarak 8 9 ay kullanıp sonra odasına mobilya almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Ben mobilya beşikten yana kullandım şansımı daha bebek doğmadı kısmetse şubatta bakalım nasıl olacak anne yanı olanından aldım eğer yatarsa içinde 3 4 yaşına kadar yatar yatmaz sa doğru kardeşlerinin odasına herkes park beşik diyor ama ben bi sevemedim onu oturma odası için de küçük yer beşiği düşünüyorum kış olacağı için

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir fikir verin bana aklımda şöyle birşey var sepet beşik almak istiyorum anne yanında durur diye kademeli olarak 8 9 ay kullanıp sonra odasına mobilya almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz
Canm anne yani daha çok lazımmış şuan ben acemelik yaptım odasına büyüyen beşik aldım dediler bana bu besige şuan koyamazsin sürekli görmek isticeksin bakman lazım olucak daha küçük olucak dediler o yüzden mecburen tekrar anne yani alındı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben mobilya beşikten yana kullandım şansımı daha bebek doğmadı kısmetse şubatta bakalım nasıl olacak anne yanı olanından aldım eğer yatarsa içinde 3 4 yaşına kadar yatar yatmaz sa doğru kardeşlerinin odasına herkes park beşik diyor ama ben bi sevemedim onu oturma odası için de küçük yer beşiği düşünüyorum kış olacağı için
Ya bende park beşiği bir türlü sevemedim ne kadar marka olursa olsun gözümde bir albenisi yok 8 9 ay idare etsin sepet beşikte sonra oğlumun odası evin en büyük odası yarısını oğluma yarısını kızıma ayırıp odasını ayırmayı düşünüyorum oğlumu da ilk 7 aylıkken. Odasını ayırmıştım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala canım biz kızımda beşik aldık tövbe yarabbim köpek ölüsü gibi hiçbiryere kipirdatamiyoruz kocaman yer kaplıyor içinde de yatmıyor zaten artık anca yer kaplıyor bende kuzenimde gördüm pratik beşik almışlar katlanıyor heryere tasiyabiliyosun biz de ondan alcaz çok hoşuma gitti oturma odasına koyacam gelen giden olacak oturma odasında dursun geceleri gerektiğinde yatak odasına gerektiğinde yemek yaparken mutfağa taşırım ama beşik inan hem daha pahalı hem yer kaplıyor benim fikrim bu kuzucuk🤗😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm anne yani daha çok lazımmış şuan ben acemelik yaptım odasına büyüyen beşik aldım dediler bana bu besige şuan koyamazsin sürekli görmek isticeksin bakman lazım olucak daha küçük olucak dediler o yüzden mecburen tekrar anne yani alındı
Aynen canım bende öyle alacam👍

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende anne yanı sepet alcam hem taşıması kolay pratik hemde rahat oluyo mobilya oda alanlar BİLe kullanmıyor doğru düzgün en çok 1 yaşına kadar kullanırım 1 yaşından sonra oda almaya niyetim var çocuk odası olarak

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Vala canım biz kızımda beşik aldık tövbe yarabbim köpek ölüsü gibi hiçbiryere kipirdatamiyoruz kocaman yer kaplıyor içinde de yatmıyor zaten artık anca yer kaplıyor bende kuzenimde gördüm pratik beşik almışlar katlanıyor heryere tasiyabiliyosun biz de ondan alcaz çok hoşuma gitti oturma odasına koyacam gelen giden olacak oturma odasında dursun geceleri gerektiğinde yatak odasına gerektiğinde yemek yaparken mutfağa taşırım ama beşik inan hem daha pahalı hem yer kaplıyor benim fikrim bu kuzucuk🤗😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım bende öyle alacam👍
Bize gelen giden olmayacak canım sepet beşikte yer kaplamıyor diye düşündüm

Tüm sayfalar yüklendi.