Beşik sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Beşik sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,800 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Beşik sorunsalı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende anne yanı sepet alcam hem taşıması kolay pratik hemde rahat oluyo mobilya oda alanlar BİLe kullanmıyor doğru düzgün en çok 1 yaşına kadar kullanırım 1 yaşından sonra oda almaya niyetim var çocuk odası olarak
Aynen canım bende öyle düşünüyorum direk 8 9 aylık olsun abisinin odasını düzenleyip mobilya almak istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sepet beşik mi istiyosun canım
Evet canım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bende öyle düşünüyorum direk 8 9 aylık olsun abisinin odasını düzenleyip mobilya almak istiyorum

Evet canım
Baktım şimdi netten bu sepet beşik de çok tatlı çok şık duruyor canım 😇😍😍

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir fikir verin bana aklımda şöyle birşey var sepet beşik almak istiyorum anne yanında durur diye kademeli olarak 8 9 ay kullanıp sonra odasına mobilya almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz
Canım benimki böyle birşey sallanma aparatı da var ben çıkarttım gerçi bu büyüyor aynı zamanda bi küçük halide var ilk küçğk halini kullanıyosun artan parçalarıyla alt değiştirme masası oluyor sonra büyütüyosun bu hale geliyor ayağa dikilmeye başladıkça kademesini aşağı alıyosun en so. Bi boy daha büyütor tek kişilik yatak boyutuna geliyor tek kişilik yatak olarsk kullanmak istemezsen masa sandalye oluyor kesinlikle tavsiye ederim fikir olsun diye fotoğraflarını da bıraktım buraya

Ekli dosyalar

• 16336930293195786256407173105822.jpg
    16336930293195786256407173105822.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 87
  • 1633693107567205090026629771456.jpg
    1633693107567205090026629771456.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 84

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Baktım şimdi netten bu sepet beşik de çok tatlı çok şık duruyor canım 😇😍😍
Öyle kız hem şirin hem ufak her yere taşırsın sonuçta ister odaya al istersen yatak odasına idare eder diye düşünüyorum şimdi büyük beşik alıp hem alanı daraltıp hemde boşa masraf yapmak istemiyorum direk odasını açarım o paraya

Canım benimki böyle birşey sallanma aparatı da var ben çıkarttım gerçi bu büyüyor aynı zamanda bi küçük halide var ilk küçğk halini kullanıyosun artan parçalarıyla alt değiştirme masası oluyor sonra büyütüyosun bu hale geliyor ayağa dikilmeye başladıkça kademesini aşağı alıyosun en so. Bi boy daha büyütor tek kişilik yatak boyutuna geliyor tek kişilik yatak olarsk kullanmak istemezsen masa sandalye oluyor kesinlikle tavsiye ederim
İşte benim istediğim modelin aynısı kalp kalbe karşı derler kademeli olması çok avantajlı ilk aylar yukarıda sonra aşağı indiririm diye düşünüyorum memnunsun sanırım 😍

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir fikir verin bana aklımda şöyle birşey var sepet beşik almak istiyorum anne yanında durur diye kademeli olarak 8 9 ay kullanıp sonra odasına mobilya almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz
Ben geçen baktım çok güzel beşik ler vardı çok kararsızım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Öyle kız hem şirin hem ufak her yere taşırsın sonuçta ister odaya al istersen yatak odasına idare eder diye düşünüyorum şimdi büyük beşik alıp hem alanı daraltıp hemde boşa masraf yapmak istemiyorum direk odasını açarım o paraya

İşte benim istediğim modelin aynısı kalp kalbe karşı derler kademeli olması çok avantajlı ilk aylar yukarıda sonra aşağı indiririm diye düşünüyorum memnunsun sanırım 😍
Vallahi çok memnunum aşırıda hafif bişey ladin ağacından yapılma sağa sola çek pıt pıt sil altını boyasız zaten kimyasal bişeyde yok dur aldığım yerde fotolsrı okucaktı koyayım buraya da bak küçük hali odana her türlü sığar zaten oda sallanabiliyor odasını auırınca bi boy büyütürsün dikilmeye başlayınca kademe indirirsin ki benimki luan 2. Kademede 3. Kademesi de var iyice yere yakın

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi çok memnunum aşırıda hafif bişey ladin ağacından yapılma sağa sola çek pıt pıt sil altını boyasız zaten kimyasal bişeyde yok dur aldığım yerde fotolsrı okucaktı koyayım buraya da bak küçük hali odana her türlü sığar zaten oda sallanabiliyor odasını auırınca bi boy büyütürsün dikilmeye başlayınca kademe indirirsin ki benimki luan 2. Kademede 3. Kademesi de var iyice yere yakın
Çok güzel gerçekten ben odasını ayırınca başka bir model beğenmiştim ama bu sepet beşik nedense çok pratik geliyor nereden aldın canım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oyle bir anlattin ki 😂😂😂besik besik degil robot mubarek 😂😂😂
Canım benimki böyle birşey sallanma aparatı da var ben çıkarttım gerçi bu büyüyor aynı zamanda bi küçük halide var ilk küçğk halini kullanıyosun artan parçalarıyla alt değiştirme masası oluyor sonra büyütüyosun bu hale geliyor ayağa dikilmeye başladıkça kademesini aşağı alıyosun en so. Bi boy daha büyütor tek kişilik yatak boyutuna geliyor tek kişilik yatak olarsk kullanmak istemezsen masa sandalye oluyor kesinlikle tavsiye ederim fikir olsun diye fotoğraflarını da bıraktım buraya

Tüm sayfalar yüklendi.