beta hcg cok kafami karistirdi yardimci olurmusunuz

• Konbuyu başlatan elvis
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elvis tarafından oluşturulan beta hcg cok kafami karistirdi yardimci olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,381 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı beta hcg cok kafami karistirdi yardimci olurmusunuz
Konbuyu başlatan elvis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurnur95
E

elvis

Guest
geçtiğimiz çarşamba günü 6.03 cıktı cuma günü 18.4 cıktı yarın tekrar kan vercem bu sonuç normal mi

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Çok yavaş ilerliyor canım dikkat et bu günlerde benimki 3 katına çıkıyordu hep değerlerim en son 5 haftalıkken yaptırdım 2000leri çok çok geçmişti kaç haftalık sın adet tarihine göre

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
48 saat arayla 2 katı ve üstü cikmasi lazim. Sende de 3 katına çıkmış daha çok yeni bir hamilelik inşallah böyle devam eder. Yarin 90 ve üzeri çıkarsa hersey normal seyrinde ilerler. Hayırlısı olsun inşallah 💕

elvis

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikinci hamileligimde cok yavas yükseliyordu ama saglikli bir sekilde doğurdum 😊
benimde sizin gibi sağlıklı bi şekilde sonuçlanır insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

48 saat arayla 2 katı ve üstü cikmasi lazim. Sende de 3 katına çıkmış daha çok yeni bir hamilelik inşallah böyle devam eder. Yarin 90 ve üzeri çıkarsa hersey normal seyrinde ilerler. Hayırlısı olsun inşallah 💕
teşekkür ederim inşallah

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnce normal cnm değerlerin doktor ne dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar