Beyaz Akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Beyaz Akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 977 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyaz Akinti
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhablar ovulasyon testi kullaniyorum bikac gundur asiri beyaz akintim var daha once bu kadar degildi beyaz akinti yumurtlama mi demek ovulasyon testinde cikmiyor maalesef

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhablar ovulasyon testi kullaniyorum bikac gundur asiri beyaz akintim var daha once bu kadar degildi beyaz akinti yumurtlama mi demek ovulasyon testinde cikmiyor maalesef

Yumurtalama gününü takip ediyorsanız eğer zamanı gelmişse yumurta olgunlaşmış çatlamak üzere olabilir adet düzensizliği de yoksa eğer büyük ihtimalle doğru takip olur bi iki gün oynar sadece ben şahsen yumurta takibini uygulamadan yapıp ve akıntı takibi ile gebe kaldığımı düşünüyorum zamanını ayarladım sanırım iki ay kendimi takip ettim o dönemde aşırı artış oluyordu ve bi kaç gün içinde azalıp yok oluyordu ve yumurtalık ağrısı yaşıyordum yumurta çatlarken akıntıyla beraber ekstra olan ağrı ve şişkinlik oluyordu

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtalama gününü takip ediyorsanız eğer zamanı gelmişse yumurta olgunlaşmış çatlamak üzere olabilir adet düzensizliği de yoksa eğer büyük ihtimalle doğru takip olur bi iki gün oynar sadece ben şahsen yumurta takibini uygulamadan yapıp ve akıntı takibi ile gebe kaldığımı düşünüyorum zamanını ayarladım sanırım iki ay kendimi takip ettim o dönemde aşırı artış oluyordu ve bi kaç gün içinde azalıp yok oluyordu ve yumurtalık ağrısı yaşıyordum yumurta çatlarken akıntıyla beraber ekstra olan ağrı ve şişkinlik oluyordu
Agri yasadim ama kisa surdu akintimda bugun cok yogundu ovulasyon testi yapmama ragmen negatif sonuc veriyor napsam bilemedim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Agri yasadim ama kisa surdu akintimda bugun cok yogundu ovulasyon testi yapmama ragmen negatif sonuc veriyor napsam bilemedim
Ben hiç kullanmadım ovulasyon testinin nasıl sonuç verdiğini ne zaman kullanılır hiç bilmiyorum ama gün aşırı ilişki daha iyi kaçırmamış olrsun zamanını yaklaşmış ise bugün yarın yumurtlama olabilir başka sebepten değilse akıntın inşallah güzel sonç alırsın :)

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon olsa kokulu olurdu diye duusnyorum koku yok
Canım benimde arada oluyor böbreğim sanıyorum ama gaz çıkıyor hep ağrım oluyor gaz sancısı idrarda da böbrekte de enfeksiyon çıkmıyor akıntım da var hormonel olarak akıntı azalıp çoğalıyor kesikli yada sarı yeşil renk olması enfeksiyon belirtisi

Tüm sayfalar yüklendi.