Beyin boşluğı

• Konbuyu başlatan Gönülpolat
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gönülpolat tarafından oluşturulan Beyin boşluğı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 265 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyin boşluğı
Konbuyu başlatan Gönülpolat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
G

Gönülpolat

Guest
Merhaba kızlar ben 20 haftalığım. 1ay önceki kontrolümde doktor bebeğimin beyin boşluğunu görmediğini söyledi ve 20. Haftada ayrıntılı ultrason girmemi istedi. Ne olduğunu sorduğumda emin olmadan konuşup beni üzmek istemediğini söyledi. Netten baktım fakat çok bişey bulamadım. Bu konu hakkında gördüğünü duyduğunu bildiğini benimle paylaşan olursa çok sevinirim...

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 20 haftalığım. 1ay önceki kontrolümde doktor bebeğimin beyin boşluğunu görmediğini söyledi ve 20. Haftada ayrıntılı ultrason girmemi istedi. Ne olduğunu sorduğumda emin olmadan konuşup beni üzmek istemediğini söyledi. Netten baktım fakat çok bişey bulamadım. Bu konu hakkında gördüğünü duyduğunu bildiğini benimle paylaşan olursa çok sevinirim...
Canım detaylı ultrasonu her gebelikte istiyor drlar bebeğin bütün organlarına uzuvlarına beynine kalbine herşeyine bakılıyor kesin bişey dememiş inşallah sıkıntı yoktur canım detaylıya gittiğinde kesin olarak söylerler zaten sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Netten bakarak canını sıkma zaten en ufak şeyde bile kanser falan çıkıyor en kötüsü yazıyor hep, iyi düşün iyi olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar