Beyinde su birikmesi

• Konbuyu başlatan Suzan
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suzan tarafından oluşturulan Beyinde su birikmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyinde su birikmesi
Konbuyu başlatan Suzan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
S

Suzan

Guest
22 + 4 haftalık hamileyim bebeğinin beyninde şu biriktiğini 8.5 mm olduğunu ama bir sıkıntı olmadığını herşeyin normal olduğunu söyledi kafam çok karışık

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin. Başka doktora da git cnm mutlaka

S

Selvi

Guest
Ben oğlumda yaşadım aynısını hatta 13 e kadar cıktı bizimki. Tam bu haftalarda bu değerler bu şekilde çıkıyor. Korkmayin. Sizin doktor ıyiymis yine. Ben farkli doktorlarada göründüm bu sorun için bizim deger fazla olduğu için çok korkuttular bizi. Çok şükür 25.haftada gittiğimizde 8 di degeri. Zaten normali bu sınır 8 mm. Ayrica bu değer yukselebilir canim. Yukseldiktekten sonra da düşer hiç korkma. Oğlumda değer 13.5 a çıktığında bu değer duser mi dedim. Düşmez dediler şöyle olur böyle olur dediler. 1 ay sonra duştu değer. Sen icini ferah tut tevekkül et.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar