Bı bakiverin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Bı bakiverin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,004 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Bı bakiverin
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Alerjin var büyük ihtimalle bi şeye diğer günlerden farklı bi koku bi deterjan ya da baharat bi şey denedin mi onu düşün canım

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Alerjin var büyük ihtimalle bi şeye diğer günlerden farklı bi koku bi deterjan ya da baharat bi şey denedin mi onu düşün canım
Bilmyrmki bildiğim tek şey günde üç öğün on defa hapsurdugum😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ne tatlı bir mesaj bu yesinler üşütdün mu acaba canim
Yok ya yani çok dikkat ederim kalın giyiniyorum ama sanki bu artık otomatiğe bağladı rutin gibi bisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ya peşpeşe on kere hapsiriyorum ya nedne olur bu bıktım valla bide sekiz haftalık gebeyim korkyrm çocuk düşecek diye bı insan niye bu kdr hapsirir
Hahaha valla kuzum ben gebe olmadan öncede öyleydim şuan 22 haftaligim başından beri yine aynıyım 😅

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar