Bı hafta geriden gelen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm tarafından oluşturulan Bı hafta geriden gelen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bı hafta geriden gelen bebek
Konbuyu başlatan Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Tamda olcemediki ben bu doktorlari anlayamıyorum bı hafta önce gayet güzel bı hafta önden gidiyor dedi şimdide bı hafta geriden diyor :( teşekkür ediyorum ben direk yemeye baslayayim

L

Liya

Guest
Ah ah banada aynisi soylendi ben yurtdsnda yasiyorum bebegin cok kucuk dedilee kac kez ultrasa girdim ölçümler yapildi hepsinde küçük cikti dogdu ki masallah 3bucuk kilo tosuncuk

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah banada aynisi soylendi ben yurtdsnda yasiyorum bebegin cok kucuk dedilee kac kez ultrasa girdim ölçümler yapildi hepsinde küçük cikti dogdu ki masallah 3bucuk kilo tosuncuk
Allahım analı babalı büyütsün oyh maşallah :) içim rahatladi teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen yanlış ölcumlerde olabiliyor sıkma canını benim kizim bastan beri 2 hafta geriden geliyor
Evet canım 3 kere ölçtü 3. Dede farklı çıktı kilosu sonra bı hafta geriden geliyor dedi anlam veremedim

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Allahım analı babalı büyütsün oyh maşallah :) içim rahatladi teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım 3 kere ölçtü 3. Dede farklı çıktı kilosu sonra bı hafta geriden geliyor dedi anlam veremedim
Geriden gelmede olabilir canim dedigim gibi benim bu ikinci ikiside 2 hafta geriden geldi bi problem olmadı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar