Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,032 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bazıları illa erkek olsun kızım var buda kız olmasın diye tutturuyor canım onları bende tuhaflıyorum senin için demiyorum ama ikinci bebeği kız olunca oturup üzülenler ağlayanlar oluyor herkes ikisinide tatmak ister tabiki bunda garipsenecek bişey yok Rabbim sanada gönlündeki nasip eder inşallah canim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı hayırlı evlat olsunda

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Bazıları illa erkek olsun kızım var buda kız olmasın diye tutturuyor canım onları bende tuhaflıyorum senin için demiyorum ama ikinci bebeği kız olunca oturup üzülenler ağlayanlar oluyor herkes ikisinide tatmak ister tabiki bunda garipsenecek bişey yok Rabbim sanada gönlündeki nasip eder inşallah canim
Sağ ol canim amin inşallah ben ilk kızım çocuğum da kiz olsun istedim hatta nisanliyken ismini bulmuştum istediğimde oldu şimdide oğlum olsun istiyorum ama rabbin önce hayırlı ve sağlıklı olsun sonra cinsiyet ama ne biliyim erkek evlat nasıl bir duygu bilmek isterim

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Sağ ol canim amin inşallah ben ilk kızım çocuğum da kiz olsun istedim hatta nisanliyken ismini bulmuştum istediğimde oldu şimdide oğlum olsun istiyorum ama rabbin önce hayırlı ve sağlıklı olsun sonra cinsiyet ama ne biliyim erkek evlat nasıl bir duygu bilmek isterim
Tabiki canım herkes ikisinide tatmak ister Rabbım nasip ederse tabi benimde 2 kızım var 3cü erkek olsun isterim tabiki

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
N

Ne yapmaliyim

Guest
2 oğlum var kızım olsun isterim tabi önce sağlık erkek de olsa hiç üzülmem erkek annesi olmakta çok farklı ve güzel bir duygu

Anneyim

Kayıtlı Üye
rank
2 oğlum var kızım olsun isterim tabi önce sağlık erkek de olsa hiç üzülmem erkek annesi olmakta çok farklı ve güzel bir duygu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar