Bi sorum olucak benim gene弘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase taraf覺ndan oluturulan Bi sorum olucak benim gene弘 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 1,371 kez g繹r羹nt羹lenmi, 62 yorum ve 2 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Bi sorum olucak benim gene弘
Konbuyu balatan Asena.ase
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan H羹lya歹

Kayra'n覺n Annesi Ayenur

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Teekk羹r ederim can覺mm

Doktora sorduumda su verme dedi bende kararsiz kalm覺t覺m sudan zarar gelmez dediler ver diyince karars覺z kald覺m verip vermemekte
O zaman doktorunu dinle can覺m ondan daha iyi bilemeyiz sonu癟 olarak her doktor farkl覺 s繹yl羹yor san覺r覺m o bebein ald覺覺 mamaya g繹re gerej yok demi olabilir yengemin bebei tamamen mama ile besleniyor doktor ayriyetyen su da verin demiti mesela

Asena.ase

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
20 Aral覺k 2021
O zaman doktorunu dinle can覺m ondan daha iyi bilemeyiz sonu癟 olarak her doktor farkl覺 s繹yl羹yor san覺r覺m o bebein ald覺覺 mamaya g繹re gerej yok demi olabilir yengemin bebei tamamen mama ile besleniyor doktor ayriyetyen su da verin demiti mesela
O zman vermeyim bir m羹ddet daha teekk羹r ederim bir 繹nceki konuda da yanl覺 anlasildim san覺r覺m yanl覺 anla覺lmak istemem

Kayra'n覺n Annesi Ayenur

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
O zman vermeyim bir m羹ddet daha teekk羹r ederim bir 繹nceki konuda da yanl覺 anlasildim san覺r覺m yanl覺 anla覺lmak istemem
Yok sorun yok oluyor arada 繹yle eyler. Rica ederim bu arada aynen sen zaten ne zaman suya ihtiya癟 duyacagini bizden daha iyi anlars覺n..

Ulduz.kiz anesi嗯

K覺z覺na a覺k 歹
rank
Kat覺l覺m
23 Austos 2021
Bebegim 2 ayl覺k olucak uan hem beni emiyor hemde g羹nde 1 veya 2 defa mama takviyesi yap覺yorum bebeine su ver diyen 癟ok kii var a癟覺k癟as覺 vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varm覺 ben 6 aya kadar anne s羹t羹 ald覺覺 i癟in verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiim i癟in vermem gerektiini s繹yl羹yorlar yard覺mc覺 olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Ben 4 ayinda basladim su vermeye canim 5 aylik oldi bile simdide su verdigimde cok az iciyor isdemiyor su

Asena.ase

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
20 Aral覺k 2021
Ben 4 ayinda basladim su vermeye canim 5 aylik oldi bile simdide su verdigimde cok az iciyor isdemiair

Ben 4 ayinda basladim su vermeye canim 5 aylik oldi bile simdide su verdigimde cok az iciyor isdem
Himm bende bir m羹ddet vermeyim en iyisi bu ay覺n 15de 2 ayl覺k olucagiz

Nursen40

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 May覺s 2022
Bebegim 2 ayl覺k olucak uan hem beni emiyor hemde g羹nde 1 veya 2 defa mama takviyesi yap覺yorum bebeine su ver diyen 癟ok kii var a癟覺k癟as覺 vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varm覺 ben 6 aya kadar anne s羹t羹 ald覺覺 i癟in verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiim i癟in vermem gerektiini s繹yl羹yorlar yard覺mc覺 olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Mama verdiin i癟in vermen gerekiyor 癟羹nk羹 mama su ihtiyac覺n覺 kar覺lam覺yor

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar

st