Bi sorum olucak benim gene🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bi sorum olucak benim gene🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,922 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi sorum olucak benim gene🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canımm

Doktora sorduğumda su verme dedi bende kararsiz kalmıştım sudan zarar gelmez dediler ver diyince kararsız kaldım verip vermemekte
O zaman doktorunu dinle canım ondan daha iyi bilemeyiz sonuç olarak her doktor farklı söylüyor sanırım o bebeğin aldığı mamaya göre gerej yok demiş olabilir yengemin bebeği tamamen mama ile besleniyor doktor ayriyetyen su da verin demişti mesela

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
O zaman doktorunu dinle canım ondan daha iyi bilemeyiz sonuç olarak her doktor farklı söylüyor sanırım o bebeğin aldığı mamaya göre gerej yok demiş olabilir yengemin bebeği tamamen mama ile besleniyor doktor ayriyetyen su da verin demişti mesela
O zman vermeyim bir müddet daha teşekkür ederim bir önceki konuda da yanlış anlasildim sanırım yanlış anlaşılmak istemem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O zman vermeyim bir müddet daha teşekkür ederim bir önceki konuda da yanlış anlasildim sanırım yanlış anlaşılmak istemem
Yok sorun yok oluyor arada öyle şeyler. Rica ederim bu arada aynen sen zaten ne zaman suya ihtiyaç duyacagini bizden daha iyi anlarsın..

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Ben 4 ayinda basladim su vermeye canim 5 aylik oldi bile simdide su verdigimde cok az iciyor isdemiyor su

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Mama verdiğin için vermen gerekiyor çünkü mama su ihtiyacını karşılamıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar