Bi sorum olucak benim gene🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bi sorum olucak benim gene🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi sorum olucak benim gene🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sarımsağı uzun süreli saklamak isterseniz kabuklarıyla 1 saat üzerine folyo çekerek fırınlayın (kolay soyuluyor) onları kavanoza doldurun ayçiçek yağı veya zeytinyağı ekleyin üzerine tuz atıp dolaba atabilirsiniz. İster öyle yiyin ister yemeklere atın. Ben çok sarımsak aldığım için içinde kuruyordu böyle yöntem buldum 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sarımsağı uzun süreli saklamak isterseniz kabuklarıyla 1 saat üzerine folyo çekerek fırınlayın (kolay soyuluyor) onları kavanoza doldurun ayçiçek yağı veya zeytinyağı ekleyin üzerine tuz atıp dolaba atabilirsiniz. İster öyle yiyin ister yemeklere atın. Ben çok sarımsak aldığım için içinde kuruyordu böyle yöntem buldum 😂
Ahhahaha Kastamonu'da sarımsak sorunu yoktur eminim ki. 😂😂 .ama sağol çiçeğin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkürler kuzum deneyecem sarımsak çok severim 🥰🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar