Biberon Emzik Tercihi 🌼👶🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuralts7 tarafından oluşturulan Biberon Emzik Tercihi 🌼👶🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon Emzik Tercihi 🌼👶🏻
Konbuyu başlatan Nuralts7
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkese merhaba hayırlı ramazanlar 🌼
Bebeğim için biberon ve emzik tercihim ne olmalı?
Valla canım bence hiç emzik kullanma benim kızım su an dokuz aylık emziği bıraktırma ya çalışıyorum bırakmıyor ya emzik emmekten yüzü küçücuk kaldı biberon markası ise Chicco kullanıyorum

A

Adsız anne adayı

Guest
Ben Chicco biberon setini aldım içinde bir tanede emzik çıktı ins doğunca sıkıntı çıkmaz

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar 🌼
Bebeğim için biberon ve emzik tercihim ne olmalı?
Canim ben biberon da emzik de mam kullanıyorum biberon gaz giderici biberon gayet memnunum😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım bence hiç emzik kullanma benim kızım su an dokuz aylık emziği bıraktırma ya çalışıyorum bırakmıyor ya emzik emmekten yüzü küçücuk kaldı biberon markası ise Chicco kullanıyorum
Benimki de emziği almıyor canım aldırmaya çalışıyorum ama kusacak gibi yapıyor doğdu doğalı emzigi hiç iştahlı emmedi hep emziği çıkarıp parmağını emiyor napcam bilmiyorum hala alıştırmaya çalışıyorum ama yok hep emziği çıkarıp parmağını sokuyor gene emziği saklarsin biraktirirsin ama parmağı emmesi daha kötü saklayamazssin kolay kolay biraktiramazssin da napcam bilmiyorum 🤦

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim ben biberon da emzik de mam kullanıyorum biberon gaz giderici biberon gayet memnunum😍

Benimki de emziği almıyor canım aldırmaya çalışıyorum ama kusacak gibi yapıyor doğdu doğalı emzigi hiç iştahlı emmedi hep emziği çıkarıp parmağını emiyor napcam bilmiyorum hala alıştırmaya çalışıyorum ama yok hep emziği çıkarıp parmağını sokuyor gene emziği saklarsin biraktirirsin ama parmağı emmesi daha kötü saklayamazssin kolay kolay biraktiramazssin da napcam bilmiyorum 🤦
Elini bantla canım bebeğin görünce emmek istemez

Elini bantla canım bebeğin görünce emmek istemez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar