Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,903 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor ağdadan çok korkuyorum resmen çığlık atıyorum ne kullanabilirim ?💕
İlk gebeligimde jilet kullanıyordum bir kere denemiştim çok kötü morartmisti canım çok acıdı tövbe demiştim ama doğumdan sonra dedim ki kendime normal doğum sancısı çekmiş insansın agdadan mi korkcan 😂 şimdi ikinci gebeliğim agdaya gidiyorum mis gibi temizlik valla 40 çıkmadan ormana

Arzuuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep agdayla aldım canım doğumdan önce de sonra da bence agdayla al doğumdan sonra normal doğum yaparsan jilet hemen çıkar ve alamazssin dikişler olduğu için ben doğumdan 2 hafta önce felan aldırdım sonrasını 40. Çıkınca aldırdım ama agdayla alındığı için çok uzamamisti zaten normalde de 1.5 aya bı aldiriyorum
Ben bir önceki oğlumda doğuma yakın ağdaya gitmiştim ama bebek çok kasıldı bir sağa bir sola gitti resmen herşeyin farkında olduğu için bu bebeğe zarar olmuyor mu peki

Ben bir önceki oğlumda doğuma yakın ağdaya gitmiştim ama bebek çok kasıldı bir sağa bir sola gitti resmen herşeyin farkında olduğu için bu bebeğe zarar olmuyor mu peki
Benim bı sıkıntı olmadı kuzum hamilelikten önce de agdayla alıyordum hamilelikte de ağda ile aldım doktora sormuştum bı sıkıntı olmaz demişti vende hep ağda yaptım zaten sürekli ağda yaptığım için çok seyrek ve az . göbeğimi bile aliyordum ağda ile canim

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum ya. Artık ayna karşısında traş makinası ile sıfır almaya başladım. Normalde de jilet ile alıyordum ama bir korku geldi kendimi keserim diye.

Tüm sayfalar yüklendi.