Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,898 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Demekki hormonlardan seyreliyor ama kimininde sıklaşırmıki acaba bacaklarım falanda baya az çıkmıştı bu ay rahat oldu ağda yapmam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hormonlardan herhalde doğum sonrası da böyle devam edermiki bilemedim 🤭
Etsin etsin 😍

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn Allah razı olsun senden dualarınızı eksik etmeyin inşallah 🤲
Aminnnn Allah razı olsun senden dualarınızı eksik etmeyin inşallah 🤲
İlk gebeligimde hep jiletle aldim bu hamileligimdede 4.cu aydan sinra eldivenle almaya basladim simdi 6.ayim bitti tuylerim o kadar azaldi ki tabiri caizse mucizevi bisi tektuk cikmislar, cunku benim tuylerm affedersin cok gur ve kalindi .normalde 2 3 saat ugrasiyodum almak icin bazen yarisini anca aliyodum boynum tutuldugu icin diger yarisinida ertesi gun alyodum ama simdi cok sukur cok azaldilar .doguma kadar iki uc tane kil tek cikar heralde bu gun yine alcam insallah bakalim bu karinla cok zorlanmam umarim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah keske etse ama normale doner diye dusunuyorum ilk hamileliğimdeyken cildim yağlıdır hamilelikte aşırı kurumuştu doğumdan sonra normale dönmüştü
İnşallah seyrek devam eder tecrübelilere sormak lazım kıllar için 🤭

Ben de 26 haftalığım göbekten bişey göremiyorum ayna ile ağda yaptım ama benim kıllar seyrelmiş gebelikte böyle bişey olurmu ben hep ağda yaparım o yüzden son aylarda yapmak istiyorum doğumu tetikler diyolar. Ağda harici bir jilet var tercih edebileceğin zararı olmayan
Benimde seyreldi canım ayağım da çok seyrekti doğumdan sonra tek geri sıklasan yer ayağım oldu bende erken doğumu tetiklemedi kuzum ben hep ağda ile aldim 39+1 de doğurdum bı zararını görmedim ama tabi doktora sormakta fayda var düşük riski vs. Yoksa bı sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde seyreldi canım ayağım da çok seyrekti doğumdan sonra tek geri sıklasan yer ayağım oldu bende erken doğumu tetiklemedi kuzum ben hep ağda ile aldim 39+1 de doğurdum bı zararını görmedim ama tabi doktora sormakta fayda var düşük riski vs. Yoksa bı sıkıntı olacağını düşünmüyorum
Demekki bir bende olmamış seyrelme iyi bari sıklaşmıyosa heryer bende yaparım başka ne yapıcamki jilet kısa çıkınca kaşındırır 2günde bir uğraşamam 10 yılı geçti ağda yapıyorum 26.haftadahım öyle riskli bir durumumda yok inşallah olmaz 🤭

Demekki bir bende olmamış seyrelme iyi bari sıklaşmıyosa heryer bende yaparım başka ne yapıcamki jilet kısa çıkınca kaşındırır 2günde bir uğraşamam 10 yılı geçti ağda yapıyorum 26.haftadahım öyle riskli bir durumumda yok inşallah olmaz 🤭
İnşallah kuzum riskli bı durum yoksa öncesi ağda ile alıyorsan agdayla devam et canım jiletle bikere alınca aşırı siklasiyor kokleniyor🤦ve sonra agdayla aldırmak çok zor oluyor kıl kökü dipleri resmen kanıyor.bende yaklaşık 3 senedir alıyorum canım öncesi hep jiletti 3 senedir ağda yaptirmama rağmen okadar seyrekki jiletle alacak delimiydim önce diyorum bide zaten 2. Güne bı çıktığıni var

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum riskli bı durum yoksa öncesi ağda ile alıyorsan agdayla devam et canım jiletle bikere alınca aşırı siklasiyor kokleniyor🤦ve sonra agdayla aldırmak çok zor oluyor kıl kökü dipleri resmen kanıyor.bende yaklaşık 3 senedir alıyorum canım öncesi hep jiletti 3 senedir ağda yaptirmama rağmen okadar seyrekki jiletle alacak delimiydim önce diyorum bide zaten 2. Güne bı çıktığıni var
Benim okadar seneye rağmen aşırı seyrek değil ama ilk başladığım zamanlara göre çok iyi şimdi dahada seyrelmiş çok kolay aldım zorlamadımda böyle devam ederim bende doğuma kadar herhalde

Benim okadar seneye rağmen aşırı seyrek değil ama ilk başladığım zamanlara göre çok iyi şimdi dahada seyrelmiş çok kolay aldım zorlamadımda böyle devam ederim bende doğuma kadar herhalde
Benim çok seyreldi canım öncesinden baslasaydim belki dahada çok az olurdu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim çok seyreldi canım öncesinden baslasaydim belki dahada çok az olurdu
Benimde öyle sanırım herbiri farklı tarafa gidiyordu başlamadan önce 😅 ama ablam jilet yaptığı halde hep seyrek mesela ama bunada şükür ben diz üstümüde hiç almam olmaz karın falan alan bile var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar