Sorum var Bıktım artık haksızlığa ugramaktan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bıktım artık haksızlığa ugramaktan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,066 kez görüntülenmiş, 145 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım artık haksızlığa ugramaktan
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen masallah çok güzel bir kız şaşırdım valla şimdikiler nasil evleniyor şart getiriyolar olmassa olmaz yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kuzenim 17 yaşında evlendi kocasida 30 vardı galiba görseniz ayrı ev balayı evi dortdirtluk her istediği ni yaptırdı birde yaşı küçük diye avuttular yani koca var koca var ne deyim
Valla biz mesela tanıştıktan taa 5 sene sonra evlendik.Hiç hevesli değildim sonuçta evlilik dediğin temizlik, yemek yapmak, sorumluluk.Elalemin adamının çorabını yıkamak için evleniyoruz ayrı evde olsa bile.Bi de gidip çocuk yaşta koca aileye bakacağım yok valla Allah bana yazmadı kızıma da yazdıysa bozsun.Bir de 2. Çocuk ben 30uma kadar gezdim tozdum hayatımı yaşadım hiç pişman da değilim 😂

Çok da güzelmişsin keşke kendine yazık etmeseymişsin.En azından hadi sevdiysen bile ayrı ev diye tuttursaymışsın.Sana baya talip de gelirdi bence biraz naza çekseydiniz ailece kendinizi başkasına gidecek diye bile istediğin ne varsa yaparlardı.
Taliplerim baya vardı ama nasip böyleymiş zaten ben şimdi evlenmek istemiyordum babam dedi aynı maheledesiniz akrabalarımız orası daha iyi amcanın evi sanki baba evindesin falan verdi seviyorduk birbirinizi ama şimdi evlenmek değil babama dedim küçüğüm şuan evliliğe hazır değilim ama nasip böyleymiş kaderim böyle

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Taliplerim baya vardı ama nasip böyleymiş zaten ben şimdi evlenmek istemiyordum babam dedi aynı maheledesiniz akrabalarımız orası daha iyi amcanın evi sanki baba evindesin falan verdi seviyorduk birbirinizi ama şimdi evlenmek değil babama dedim küçüğüm şuan evliliğe hazır değilim ama nasip böyleymiş kaderim böyle
Madem öyle şimdi bari çıksa da kızıma ne yapıyorsunuz dese bari ya, hastaneye bile gidemiyorsun sana yazık değil mi

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm malaese ayrı eve cikamiyoz

Ailem le aynı mahhaledeyiz keşke uzak olsalardi

Ailem le aynı mahhaledeyiz keşke uzak olsalardi
Sende benim gibisin Bende kayınpederle beraber yaşıyorum Allah yardımcımız olsun inşallah ☹️

Madem öyle şimdi bari çıksa da kızıma ne yapıyorsunuz dese bari ya, hastaneye bile gidemiyorsun sana yazık değil mi
Kaynanama dedim pazartesi kesin hastaneye gidecem ne olursa olsun

Sende benim gibisin Bende kayınpederle beraber yaşıyorum Allah yardımcımız olsun inşallah ☹️
Amin cnm kayın öderim çok iyi kaynana görümce kayinlar felaket

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Onlar her zaman haklı haksız varsa sadece gelindir 5 görümce ve kaynana var gerisini sen düşün
4 kaynanam sayısını bilmediğim kadar görümcem var sen kendininkine mi kötü diyorsun emin ol yerimde olmak istemezsin iki yıldir evliyim iki yılda çektiklerimi ömrü boyunca çekmemiş insanlar var

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanama dedim pazartesi kesin hastaneye gidecem ne olursa olsun

Amin cnm kayın öderim çok iyi kaynana görümce kayinlar felaket
Eşinin asıl seni izin alıp koşup götürmesi lazım kendi kanı canı söz konusu.Ya o bebeğe bir şey olsa koy çocuğu çekil kenara oh ne güzel, çok üzüldüm sana ya valla keşke destek çıkanın olsaymış çok zor Allah yardımcın olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen masallah çok güzel bir kız şaşırdım valla şimdikiler nasil evleniyor şart getiriyolar olmassa olmaz yani

Benim kuzenim 17 yaşında evlendi kocasida 30 vardı galiba görseniz ayrı ev balayı evi dortdirtluk her istediği ni yaptırdı birde yaşı küçük diye avuttular yani koca var koca var ne deyim
Oda şans ya yazık olmuş üzüldüm 🙄

4 kaynanam sayısını bilmediğim kadar görümcem var sen kendininkine mi kötü diyorsun emin ol yerimde olmak istemezsin iki yıldir evliyim iki yılda çektiklerimi ömrü boyunca çekmemiş insanlar var
Bende de üç kaynana var ama çok şükür onlarla bı alakam yok yoksa baş edemezdim çok şükür ayy düşünmesi bile korkunç 😮😮🥴

Allah yardımcın olsun bacım ya bı yolu yokmu kurtulsan onalrdan 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar