Sorum var Bıktım artık haksızlığa ugramaktan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bıktım artık haksızlığa ugramaktan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,108 kez görüntülenmiş, 145 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım artık haksızlığa ugramaktan
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aman benim kaynana şeytan şaplamagi gibi dili durmaz o yüzden de bir yere sığmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eski kafa insanlardan nefret ediyorum ya valla ben kaynana olsam gelinimecaraba alırım gezsin tossun banane hiç karismam isim olmaz oğlumla mutlu olup anlastiktan sonra sosyal olsun gelinim severim ben
Benimki iyi değil fıttırmış bebeğimi bebegi belliyor nasıl senin bebeğinse benim de bebeğim diyor kocası da kızımı severken gel babaya diyor çok eski kafadalar boş veriyorum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sen de onların sevmediği yemekleri yapıver, arada tuzu kaçır ya da yakıver altını, bir şeyleri kır ay başım döndü tansiyonum düştü deyiver ya ne uğraşıyorsun madem yaranamayacaksın sonra bak sana yaptırıyorlar mı dinlen sen bırak derler
Ben bikere cacık yaptım kaynanam beğenmedi sonra naptin aldım salatalığı iri iri doğradım yoğurdu koydum tuz karıştırdım koydum önüne al sana cacık diye şoka girdi 🤣🤣

Benimki iyi değil fıttırmış bebeğimi bebegi belliyor nasıl senin bebeğinse benim de bebeğim diyor kocası da kızımı severken gel babaya diyor çok eski kafadalar boş veriyorum
İlginç bir dutum seninki anlamadım

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ben bikere cacık yaptım kaynanam beğenmedi sonra naptin aldım salatalığı iri iri doğradım yoğurdu koydum tuz karıştırdım koydum önüne al sana cacık diye şoka girdi 🤣🤣

Hemde ne ilginç 🤣🤣iki kıyafet alıyorum bunları giydirme göze gelir diyorlar hayır yani en sonunda diyecem size ne yirmi dört saat ben bakıyorum istediğim şeyi giydiririm çok takıyorum ya onları geçen dedim kaynanama ben canlı renk kıyafet alıyorum çok biliyorsanız koyu renkler alın giydireyim kızıma dedim

Bahtı güzel olsun derler ya 🥰keşke kaderi güzel olsaydı

Kaç yaşında canım görümcen yani kusura bakma ama yatağını toplaman biraz saçma görümcem de bende kaliyo çocuk odasını ona vermisim sabah kalkip okula gider yatağını toplar odasını toplar öyle çıkar iki küçük çocuğun var bide onun arkasını mi toplicam 😏😏😏eşime bile bazen kızıyorum çoraplarını çamaşırını odada bırakma sepete At artık eskisi gibi boş deilim iki küçük bebeğim var hangi birinizlle uğraşacam diyorum
Ben yeni 20 geçtim görümcem 25

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hemde ne ilginç 🤣🤣iki kıyafet alıyorum bunları giydirme göze gelir diyorlar hayır yani en sonunda diyecem size ne yirmi dört saat ben bakıyorum istediğim şeyi giydiririm çok takıyorum ya onları geçen dedim kaynanama ben canlı renk kıyafet alıyorum çok biliyorsanız koyu renkler alın giydireyim kızıma dedim
Karışırlar onları görevi o

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Benim babam da hem hiç bir şeye dokunmaz hem her şeyi kendi bilir.Unlu mercimek çorbası ister ben sebzeli yaparım,bir şeyi öyle yapma der kafama göre yaparım ben böyle yapıyorum derim 😅 Ama işe yarıyor artık karışmıyor gidiyor yumurta kırıyor 😂 Bir erkek kardeşim var askerden geldi birini bulur da evlenirse yardım istemedikleri sürece ben de karışmam bana ne ki yani koca insanlar.İster gezsinler, ister çocuk yapsınlar, ister ev alsınlar, ister karavanda yaşasınlar 🙃 bir de ne münasebet anamın evini temizleticem yardım ederse eder etmezse ben yaparım

Bana da demişti kaynanam bir keresinde asıl annenin nazarı değer çok bakma çocuğa diye ben maşallah diyorum içinden dedim bakmaya da devam ettim 😅

Bizim görevimiz de takmamak🤣🤣

Evin bütün işlerini sen mi yapıyorsun 😔
O sadece kahvaltı bulaşığı varsa öyle 2 gün boyunca kıyafetler ordaysa katlamaz ütü olan kıyafetleri toplar odama koyar yatağımın üzerine bnaa bırakır ütü yapmam icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar