Sorum var Bıktım artık haksızlığa ugramaktan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bıktım artık haksızlığa ugramaktan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,205 kez görüntülenmiş, 145 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım artık haksızlığa ugramaktan
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bide hamile yani Ayşenur hamile insan çabuk yorulur ona iş yaptirilmu benim eltim dokuz ay boyunca yattı dışardan yedi sobaya odun atmak için isden kocasını arardı düşün 🤭🤭🤭 kendisi biraz pskopattir 😵
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok be kimseden korkmam ben Allah tan başka inceldigi yerden kopsun biraksana deli deliyi görünce sopasını saklarmis🤣🤣🤣
Kesinlikle aynen öyle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bide hamile yani Ayşenur hamile insan çabuk yorulur ona iş yaptirilmu benim eltim dokuz ay boyunca yattı dışardan yedi sobaya odun atmak için isden kocasını arardı düşün 🤭🤭🤭 kendisi biraz pskopattir 😵

Yok be kimseden korkmam ben Allah tan başka inceldigi yerden kopsun biraksana deli deliyi görünce sopasını saklarmis🤣🤣🤣
Aslında böyle olacaksın anva bu dilden anlıyorlar çünkü

Eşim bişey dese hemen üste çıkıyor bizde idare ediyoz ne yaapk keşke o da evlenseydi gitseydi

Malesef evet
Keşke ayrı evde otursanız canım ev ev üstüne olmaz ki

Ayrı eve imkanın yok mu
Yok cnm

Aslında böyle olacaksın anva bu dilden anlıyorlar çünkü

Keşke ayrı evde otursanız canım ev ev üstüne olmaz ki
Bizimkiler diyor ev yapsak üst üste yapacaz ama 3 yıl sonra belki diyoar şimdi yapmayacak diyo

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dayanamiyom kaynana ve gorumceye
Oğlumla sen ilgilen işten kaçmak için görümcem onu bahane edeceğine sen et.gorumceletinin odsaina hiç girme b.gotirsede tut kendini.yemegin bir çeşidini yap bı çeşidini bırak ylkaynana yapsın .yemek yapıyorsa eğer.temizlik yaparken de tekrar tekrar yardım iste gorumcenden on kere ona söyleyeceğimi ben yaparım dersin belki ama yapma on kere ona şöyle.hep iş bölümü yap .kaynanaada yerine göre cevap ver. Kaynananla ve gorumceletinle muhabbrtnizi artirack bir sır söyleyeyim mi . kesinlik arada tartış .ağırdan al kendini valla ise yarıyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumla sen ilgilen işten kaçmak için görümcem onu bahane edeceğine sen et.gorumceletinin odsaina hiç girme b.gotirsede tut kendini.yemegin bir çeşidini yap bı çeşidini bırak ylkaynana yapsın .yemek yapıyorsa eğer.temizlik yaparken de tekrar tekrar yardım iste gorumcenden on kere ona söyleyeceğimi ben yaparım dersin belki ama yapma on kere ona şöyle.hep iş bölümü yap .kaynanaada yerine göre cevap ver. Kaynananla ve gorumceletinle muhabbrtnizi artirack bir sır söyleyeyim mi . kesinlik arada tartış .ağırdan al kendini valla ise yarıyor
Aynen canım sesin cikmassa tepeme cikarlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar