Sorum var Bıktım artık haksızlığa ugramaktan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bıktım artık haksızlığa ugramaktan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,921 kez görüntülenmiş, 145 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım artık haksızlığa ugramaktan
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aman benim kaynana şeytan şaplamagi gibi dili durmaz o yüzden de bir yere sığmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eski kafa insanlardan nefret ediyorum ya valla ben kaynana olsam gelinimecaraba alırım gezsin tossun banane hiç karismam isim olmaz oğlumla mutlu olup anlastiktan sonra sosyal olsun gelinim severim ben
Allah yardımcın olsun kuzum valla

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Eşinin asıl seni izin alıp koşup götürmesi lazım kendi kanı canı söz konusu.Ya o bebeğe bir şey olsa koy çocuğu çekil kenara oh ne güzel, çok üzüldüm sana ya valla keşke destek çıkanın olsaymış çok zor Allah yardımcın olsun
Eşim destekliyor beni bugün öğlen geldi hemen gitinesim durmuyorki

Kizlar annem karnıma baktı karnın asaga inmiş dedi

Son düzenleme:

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanama dedim pazartesi kesin hastaneye gidecem ne olursa olsun

Amin cnm kayın öderim çok iyi kaynana görümce kayinlar felaket
Allah herkesi farklı şeylerle sınıyor işte merhamet versin inşallah. Benim kaynanam ben evlenmeden vefat etmiş görümcemde evli zararı yok bana

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Farkında biliyor doğum yaptığında 4 gün sadece yatakta kaldım eşim yanıma geldi dedi iyi bari israhat günlerin bu kaynanam görümcem dedi biz ne yapiyoruzki ona öyle diyon
Biliyor ama bir şey yapmıyorsa bu destek olmak değil ki, benim eşim kıyameti koparır bana bir şey deseler direk kavgaya gider

Biliyor ama bir şey yapmıyorsa bu destek olmak değil ki, benim eşim kıyameti koparır bana bir şey deseler direk kavgaya gider
Benimki söylüyor onlara tm diyor eşim ise gitiginde yine tekrar yapıyorlar eşime dedim annengiler böyle diyor görmemişim bende dedim ise gitiginde onları görmüyorsun aynı şeyleri yapıyor annen gikere soyledi bidaha bişey demeyin

Tüm sayfalar yüklendi.