Bıktım artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bıktım artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,790 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bıktım artık
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kızlar sabrediyorum insan geldiğinde de sanki inadına susmuyor Gökçe. Herkes bana Allah yardımcın olsun bu çocukla diyor büyüdüğünde de elimde oynatacak seni. Valla en iyisi biraz büyüyene kadar insan içine çıkmamak anneme de fazla gitmeyeceğim artık. Çok bunaldım
En iyisi öylr olur kuzum bende oğlumla gidiyor üstüne azar işitiyordum by çocuğu neden bu kadar şımarttınız niye bu kadar yaramaz diye şükür 3 bucuk yaşında yeni yeni sakinleşiyor

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
En iyisi öylr olur kuzum bende oğlumla gidiyor üstüne azar işitiyordum by çocuğu neden bu kadar şımarttınız niye bu kadar yaramaz diye şükür 3 bucuk yaşında yeni yeni sakinleşiyor
Ablamın bebeği doğdu bugün eve çıktılar gidip göreyim dedim Gökçe yine krize girdi bi saat durmadan döndük maalesef. Sabredeceğiz yapacak bir şey yok maalesef

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Gökçe kolik bebek biliyorsunuz sebepsiz ağlama krizleri geçiriyor. Bunun başlangıcı da genellikle gaz sancısı oluyor doktor da öyle dedi. Bugün annem geldi Gökçe yine ağlıyordu. Bu çocuk aç dedi gittim emzirdim, altını temizledim göğsümde uyudu yatağına koyunca açtı gözleri yine ağlamaya başladı. Annem tutturmuş bu çocuk doymuyor mama verelim. Öncesinde sağıp buzluğa koyduğum sütlerden vardı biberonla onu verdi annem istemiyor ağlıyor çocuk. Ayağında sallamaya başladı biraz sakinleşince verdi biberonu, Gökçe ağzında tutuyor emmiyor pek zorla zorla yutturdu. Diyorum aç olan çocuk kavrar emer istemiyor bak. Bana diyor ki bu çocuk kitlenmiş okunması gerekiyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten sütüm yetmiyor mu diye düşünüyorum ama içmiyor aç olduğunu düşündüğümde ek süt falan. Çok yoruldum kızlar ben bebeğime iyi bakamıyorum ağlıyor hep
Off canım benim ya şu an sana sarılıp geçecek demek isterdim gerçekten herkes anlatırdı da inanmazdım bu çocuk aç cümlesinden başka bir şey bilmiyo etraftakiler kulaklarını tıka duymazdan gel sadece bebeğine odaklan bebek sana ne istediğini çok güzel anlatıyor aynı şeyleri birebir yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum aldırmıyorum kesinlikle..

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Off canım benim ya şu an sana sarılıp geçecek demek isterdim gerçekten herkes anlatırdı da inanmazdım bu çocuk aç cümlesinden başka bir şey bilmiyo etraftakiler kulaklarını tıka duymazdan gel sadece bebeğine odaklan bebek sana ne istediğini çok güzel anlatıyor aynı şeyleri birebir yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum aldırmıyorum kesinlikle..
Canım galiba sonunda kabullendirdim. Ablamın yeni bebeği doğdu 3 günlük onu görünce Gökçenin büyüdüğünü fark ettiler ancak öyle ikna oldular

Tüm sayfalar yüklendi.