Bıktım gerçekten artık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bıktım gerçekten artık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,611 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bıktım gerçekten artık 😥
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun canım.rabbim bir çıkış yolu göstersin.brnce kocanın niyeti seninle ilgili elinde bır bahane bir neden olsun .ilerde bir halt yese seni susturmak için.yada bir yanlışını bulup seni boşamak isterse ailesinin akrabalarının desteğini almak için.yani sevipte kıskandığı dan yapmıyor .bana öyle geldi.lutfen yazımdan dolayida moralini bozma.bir daha öyle bir imada bulunursa bence tartış .sesin gür çıksın hatta elinin altında birşeyler olursa ona fırlat.ve hiç Altan alma .unutma kim sesini gür çıkarirsa karşı taraf geri cekilir
Kesinlik Le çok dogru söylemişsin elimde bir kozu olsun bana karşı

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlik Le çok dogru söylemişsin elimde bir kozu olsun bana karşı
Evlilik bitirmek kolay yuva kurtarmak zor ama imkansiz değil .kapleri eviren çeviren Allah tır.rabbim eşinin kalbini senin üzerine hayırlı sevgi ile cevirsin .rabbim kalbini yumusatsin.yuvan için çocuğun için mücadele et .ama mucadele edecen diyede Altan alma yerine göre .ama kesinlikle sert bir tavır köy ortaya .aileisnin hbaeri vra mi yaptigindan yada çekinir mi kendi aileisnden ailesi ile tehdit et.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Evlilik bitirmek kolay yuva kurtarmak zor ama imkansiz değil .kapleri eviren çeviren Allah tır.rabbim eşinin kalbini senin üzerine hayırlı sevgi ile cevirsin .rabbim kalbini yumusatsin.yuvan için çocuğun için mücadele et .ama mucadele edecen diyede Altan alma yerine göre .ama kesinlikle sert bir tavır köy ortaya .aileisnin hbaeri vra mi yaptigindan yada çekinir mi kendi aileisnden ailesi ile tehdit et.
Evet ailesinden çok çekinir rezil olucak korkusu var aileni eve çagiririm dedigim zaman hemen dönüyor amin canim amin🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.