Bıktım gerçekten artık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bıktım gerçekten artık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,609 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bıktım gerçekten artık 😥
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Senin düşüncen canım. Saygı duyarım ama bana göre öyle değil
Emine arkadasima sonuna kadar katılıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim kabullenip oturmak kendine güvenle alakası olmadığını düşünüyorum

Zaten kendisi bi bok yedi rabbim ıslah etsin onu
Sen Daha İyi bilirsin Tabi saygı Duyarız

Son düzenleme:
Canim kaç defa konuşuyorum fayda etmiyor kendi yapti pisliği benden de bekliyor

Telefonda yakaladım ben bağırıyorum eşim de yalan atiyor diyor iş sahibi paramızı verecek oyuzden aradi oruspusu kıs kıs gülüyor kavga etmemiz oruspunun hoşuna gidiyor ALLAH belalarini versin
Ne diyeyim canim Rabbim yardımcın olsun inşallah kocana da akıl fikir versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla dokulmasın da ne yaparsa yapsın hem bazıları kadınlar bazı şeyleri alttan alacak diyor herkes herşey ne kadar kolay geliyor aldatma yok sa o bebeği neden babasız büyütsün ki her evlilikte olur böyle şeyler herkesesin kendi fikri var akıllı var kimsenin karışmaya hakkı yok
Yanlız arkadaş evliliğin ilk ayları aldatılmış bizim tepkimiz buna zaten...

Öyle bir dünya yok. evlilik nedir saygı, hoşgörü paylaşım, arkadaşlık, dostluk kısaca herşey. Ben evleneyim ama bekar hayatıma da devam edeyim sorumluluk almayayım ihtiyaçlarım görülsün öyle bir dünya yok. Kadınlar bunun farkına varmalı artık. Tabi evlenmeden önce beynini açıp içine giremiyoruz ama az çok kendini de belli eder bu tipler bile bile lades olmaz. Tek başımıza bir ordu kurar bozarız yani bir erkegin himayesinde yaşamak zorunda değiliz olmuyorsa bırakacaksın.
Aynen öyle ya anlamıyorum zaten eşin senin ihtiyacını görüyor daha başka kadın neden ?
Ama bu cidden ülkede büyük problem kadınlar nerdeyse daha yeni yeni kendini savunur hala geldi herkes her şeye göz yumuyor. Küçükken hiç anlamazdım haşa anlamıyorum neden göz yumuyorlar... Resmen kendi hayatlarını kadınlar kendileri mahvediyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canim şuan konuştuğunu sanmıyorum öğrendiğim zaman hemen konuştuğu hatti kırıp atmıştım şuan konuşmuyor konuşuyor ise ALLAH belasını versin doğu kültürü ha diyince boşanamıyor 3 aylik bebegim var nasil olabilirki bilmiyorum RABBİM hesabini sorsun
Canım benim hemen boşan demiyoruz tabi.bosan demek kolay tâbi.
ama en azından tavrını koy yada bı süreliğine ailene git biraz süründur çocuğundan uzak dursun da aklı başına gelsin hiç bir kadın ne olursa olsun aldatilmayi hak etmiyo

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim hemen boşan demiyoruz tabi.bosan demek kolay tâbi.
ama en azından tavrını koy yada bı süreliğine ailene git biraz süründur çocuğundan uzak dursun da aklı başına gelsin hiç bir kadın ne olursa olsun aldatilmayi hak etmiyo
👏👏👏

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Eşim sürekli şüpheci davranıyor bıktım artık bugün arkadaşım geldi çay içtik gitti tezgâh üstünde 4tane çay bardağı vardi işten geldi eşim dedi arkadaşın tekse neden 4 bardak var hep böyle herşeyden şüphe ediyor hep şüphe hep hâlbuki daha bir aylıkken oruspu eski sevgilisiyle konuşan o ama bana şüphe duyuyor biktim artik😥😥😥
Rabbim yardimcin olsun canım.rabbim bir çıkış yolu göstersin.brnce kocanın niyeti seninle ilgili elinde bır bahane bir neden olsun .ilerde bir halt yese seni susturmak için.yada bir yanlışını bulup seni boşamak isterse ailesinin akrabalarının desteğini almak için.yani sevipte kıskandığı dan yapmıyor .bana öyle geldi.lutfen yazımdan dolayida moralini bozma.bir daha öyle bir imada bulunursa bence tartış .sesin gür çıksın hatta elinin altında birşeyler olursa ona fırlat.ve hiç Altan alma .unutma kim sesini gür çıkarirsa karşı taraf geri cekilir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun canım.rabbim bir çıkış yolu göstersin.brnce kocanın niyeti seninle ilgili elinde bır bahane bir neden olsun .ilerde bir halt yese seni susturmak için.yada bir yanlışını bulup seni boşamak isterse ailesinin akrabalarının desteğini almak için.yani sevipte kıskandığı dan yapmıyor .bana öyle geldi.lutfen yazımdan dolayida moralini bozma.bir daha öyle bir imada bulunursa bence tartış .sesin gür çıksın hatta elinin altında birşeyler olursa ona fırlat.ve hiç Altan alma .unutma kim sesini gür çıkarirsa karşı taraf geri cekilir
Bana da öyle geldi sanki boşanmak istese karşı çıkacaklar diye bahane arıyor ama işte ortada da küçük çocuk var ona yazık, eğer öyle bir düşüncesi vardıysa da çocuğun vebaline girmeseymiş keşke bu gerilimde annesi üzülen çocuk da strese girer Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.