Bıktım gerçekten artık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bıktım gerçekten artık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,617 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bıktım gerçekten artık 😥
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Akıl başında olsa öyle işlere kalkışmaz
Bilmiyir bı bu insanlar böyle hareketler yapıyor evli olanlar sevgili yapıyorlar eşlerini aldatiyorlar eğer ilerde öyle yapacaksanız evlenmeyi o zamn eşinizi üzmeyin gidin işinizi yapın evlenipte sevgili yapmak nedir ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıl başında olsa öyle işlere kalkışmaz
İşte cnm ders almıyorlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyir bı bu insanlar böyle hareketler yapıyor evli olanlar sevgili yapıyorlar eşlerini aldatiyorlar eğer ilerde öyle yapacaksanız evlenmeyi o zamn eşinizi üzmeyin gidin işinizi yapın evlenipte sevgili yapmak nedir ya

İşte cnm ders almıyorlar
Herkesi kendin gibi bilmeyeceksin ki ona göre davranacaksın yine de gayri meşru şeyler oluyorsa yapıyorsa da yanında ki salacaksin ne hali varsa görsün sende yoluna bakacaksın

Eşim sürekli şüpheci davranıyor bıktım artık bugün arkadaşım geldi çay içtik gitti tezgâh üstünde 4tane çay bardağı vardi işten geldi eşim dedi arkadaşın tekse neden 4 bardak var hep böyle herşeyden şüphe ediyor hep şüphe hep hâlbuki daha bir aylıkken oruspu eski sevgilisiyle konuşan o ama bana şüphe duyuyor biktim artik😥😥😥
Bence al karşına açık açık konuş canım sen bana ne ima ediyorsun ne demeye çalışıyorsun gibisinden konuş ama ciddi konuş anlasın ciddiyetini böyle ima mi olur ya ne saçma belki arkadaşın gittikten sonra kendin kahve yada bı çay bişey içtin benim eşim Allah'a şükür 100 bardak olsa tezgahta bugün biri mi geldi demez bide ben çok kahve çay içerim tezgahta birsuru bardak olur. Yaptığı ima çok saçma ama eşinin de ne hissettiğini bilmiyorum canım yani sana guvenmemesinin sebebini bilmiyorum ama kişi kendinden bilir işi hesabı eşin kendi yapıp yapıp senide öyle zannediyor rabbim yardımcın olsun canım su hayattaki en kotu ve geriye gelmeyen şey güven .

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bence al karşına açık açık konuş canım sen bana ne ima ediyorsun ne demeye çalışıyorsun gibisinden konuş ama ciddi konuş anlasın ciddiyetini böyle ima mi olur ya ne saçma belki arkadaşın gittikten sonra kendin kahve yada bı çay bişey içtin benim eşim Allah'a şükür 100 bardak olsa tezgahta bugün biri mi geldi demez bide ben çok kahve çay içerim tezgahta birsuru bardak olur. Yaptığı ima çok saçma ama eşinin de ne hissettiğini bilmiyorum canım yani sana guvenmemesinin sebebini bilmiyorum ama kişi kendinden bilir işi hesabı eşin kendi yapıp yapıp senide öyle zannediyor rabbim yardımcın olsun canım su hayattaki en kotu ve geriye gelmeyen şey güven .
Canim kaç defa konuşuyorum fayda etmiyor kendi yapti pisliği benden de bekliyor

Zaten de cnm onun eşi in sevgilisi salakmi evli bartli bir adamla konusmak
Telefonda yakaladım ben bağırıyorum eşim de yalan atiyor diyor iş sahibi paramızı verecek oyuzden aradi oruspusu kıs kıs gülüyor kavga etmemiz oruspunun hoşuna gidiyor ALLAH belalarini versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah canim doğu kültürü olduğu için boşanamıyorum yoksa çoktan tekmeyi basardım ailem ile ayni şehirde oturuyoruz 1 ayda birdefa gidiyorum okadar 1hafdada iki defa üst üste gidiyim kiyamet kopuyor daha geçende ordaydın diyor rabbim hesabini sorsun İNSAALLAH

Hamile degilim 3 aylik bir oğlum var canim
Ne alaka doğu kültürü oldupu için ya böyle insanla ömür mü geçer. Allahım yardımcın olsun ama ezdirme kendini ileride daha kötü sonuçlar oluşur

Canim kaç defa konuşuyorum fayda etmiyor kendi yapti pisliği benden de bekliyor

Telefonda yakaladım ben bağırıyorum eşim de yalan atiyor diyor iş sahibi paramızı verecek oyuzden aradi oruspusu kıs kıs gülüyor kavga etmemiz oruspunun hoşuna gidiyor ALLAH belalarini versin
Aynı iş yerinde mi çalışıyorlar o zaman kendi yaptığı için senden de bekliyor aynı şeyi öyle düşünüyor ama bence aynı iş yerinde olmaları bile benim içinde kuşku uyandırdı ne bileyim evliliğin ilk ayları konuşan insan şuan neden konuşmasın ki

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka doğu kültürü oldupu için ya böyle insanla ömür mü geçer. Allahım yardımcın olsun ama ezdirme kendini ileride daha kötü sonuçlar oluşur

Aynı iş yerinde mi çalışıyorlar o zaman kendi yaptığı için senden de bekliyor aynı şeyi öyle düşünüyor ama bence aynı iş yerinde olmaları bile benim içinde kuşku uyandırdı ne bileyim evliliğin ilk ayları konuşan insan şuan neden konuşmasın ki
Yok canim ne ayni iş yeri eşim insâat işiyle uğraşıyor konusuyor ise ALLAH belasını versin konusuyor ise rabbim tekrar bana yakalatsin rezil rusva ediyim millet kaynana görümce derdi çeker ben koca derdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canim ne ayni iş yeri eşim insâat işiyle uğraşıyor konusuyor ise ALLAH belasını versin konusuyor ise rabbim tekrar bana yakalatsin rezil rusva ediyim millet kaynana görümce derdi çeker ben koca derdi
Aynen öyle bir daha olursa ki inşallah olmaz rezil et sonrada doğu kültürü vs dinleme boşa gitsin.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende doguluyum eşimde doğulu ama eğer beni aldatiyosa üstelik daha yolun başında iken bunu yapıyorsa emin ol ki bırakır giderim doguluysak diye her yedikleri halta göz mü yumalim yani canım böyle bı kuralmi var.kesinlikle size katılmıyorum insan hisseder eğer o güveni size vermiyorsa konuştuğunu açık açık görüyorsanız kesinlikle susmayın! "haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"demiş Hz.Ali nede doğru demiş savun kendini ezdirme bence yinede sen daha iyi bilirsin tabi Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin inşallah ne diyim

Tüm sayfalar yüklendi.