Bıktım gerçekten artık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bıktım gerçekten artık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,613 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bıktım gerçekten artık 😥
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bende doguluyum eşimde doğulu ama eğer beni aldatiyosa üstelik daha yolun başında iken bunu yapıyorsa emin ol ki bırakır giderim doguluysak diye her yedikleri halta göz mü yumalim yani canım böyle bı kuralmi var.kesinlikle size katılmıyorum insan hisseder eğer o güveni size vermiyorsa konuştuğunu açık açık görüyorsanız kesinlikle susmayın! "haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"demiş Hz.Ali nede doğru demiş savun kendini ezdirme bence yinede sen daha iyi bilirsin tabi Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin inşallah ne diyim
Canim şuan konuştuğunu sanmıyorum öğrendiğim zaman hemen konuştuğu hatti kırıp atmıştım şuan konuşmuyor konuşuyor ise ALLAH belasını versin doğu kültürü ha diyince boşanamıyor 3 aylik bebegim var nasil olabilirki bilmiyorum RABBİM hesabini sorsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Erkek milleti bu lâf anlamaz değiştiremezsin kabul et artık
Hayır kabul etmek zorunda değil kendisi bebeği herkesten değerli bu şekilde kendine yazık eder bir şekilde anlatacak çabalayacak yuvası için dişi kuş misali baktı olmuyorsa kendine zarar geliyorsa yoluna bakacak. Dünya ya bir defa gelmiş bebeği eşi ile güzel anılar biriktirebilecekken uğraştığı durumlara psikolojiye bak. Kadınların susupta herşeyi kabullenmelerini kendilerine yazık etmelerine ben tahammül edemiyorum canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayır kabul etmek zorunda değil kendisi bebeği herkesten değerli bu şekilde kendine yazık eder bir şekilde anlatacak çabalayacak yuvası için dişi kuş misali baktı olmuyorsa kendine zarar geliyorsa yoluna bakacak. Dünya ya bir defa gelmiş bebeği eşi ile güzel anılar biriktirebilecekken uğraştığı durumlara psikolojiye bak. Kadınların susupta herşeyi kabullenmelerini kendilerine yazık etmelerine ben tahammül edemiyorum canım
Aynen öyle valla sankü dünyaya erkeklerin kahrını çekmek için geliyoruz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle valla sankü dünyaya erkeklerin kahrını çekmek için geliyoruz
Öyle bir dünya yok. evlilik nedir saygı, hoşgörü paylaşım, arkadaşlık, dostluk kısaca herşey. Ben evleneyim ama bekar hayatıma da devam edeyim sorumluluk almayayım ihtiyaçlarım görülsün öyle bir dünya yok. Kadınlar bunun farkına varmalı artık. Tabi evlenmeden önce beynini açıp içine giremiyoruz ama az çok kendini de belli eder bu tipler bile bile lades olmaz. Tek başımıza bir ordu kurar bozarız yani bir erkegin himayesinde yaşamak zorunda değiliz olmuyorsa bırakacaksın.

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir dünya yok. evlilik nedir saygı, hoşgörü paylaşım, arkadaşlık, dostluk kısaca herşey. Ben evleneyim ama bekar hayatıma da devam edeyim sorumluluk almayayım ihtiyaçlarım görülsün öyle bir dünya yok. Kadınlar bunun farkına varmalı artık. Tabi evlenmeden önce beynini açıp içine giremiyoruz ama az çok kendini de belli eder bu tipler bile bile lades olmaz. Tek başımıza bir ordu kurar bozarız yani bir erkegin himayesinde yaşamak zorunda değiliz olmuyorsa bırakacaksın.
Valla dokulmasın da ne yaparsa yapsın hem bazıları kadınlar bazı şeyleri alttan alacak diyor herkes herşey ne kadar kolay geliyor aldatma yok sa o bebeği neden babasız büyütsün ki her evlilikte olur böyle şeyler herkesesin kendi fikri var akıllı var kimsenin karışmaya hakkı yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bana dokulmasın da ne yaparsa yapsın hem bazıları kadınlar bazı şeyleri alttan alacak diyor herkes herşey ne kadar kolay geliyor aldatma yok sa dövme yoksa o bebeği neden babasız büyütsün ki her evlilikte olur böyle şeyler herkesesin kendi fikri var akıllı var kimsenin karışmaya hakkı yok

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla dokulmasın da ne yaparsa yapsın hem bazıları kadınlar bazı şeyleri alttan alacak diyor herkes herşey ne kadar kolay geliyor aldatma yok sa o bebeği neden babasız büyütsün ki her evlilikte olur böyle şeyler herkesesin kendi fikri var akıllı var kimsenin karışmaya hakkı yok
Tabiki birileri derdini yazar birileri fikri doğrultusunda yorum yapar senin düşüncen bana uymaz benim ki belki sana uyar bu kadar. Postu açan arkadaş aldatılmış. Ve benim gibi çoğu kadının kırmızı çizgisidir bu durum eminim. Ama kendine güveni olmayan kadın kabullenir oturur yerinde. Ona da zorla birşey yaptıramazsın zaten. Her koyun kendi bacağından asılırmış.

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
Eşim sürekli şüpheci davranıyor bıktım artık bugün arkadaşım geldi çay içtik gitti tezgâh üstünde 4tane çay bardağı vardi işten geldi eşim dedi arkadaşın tekse neden 4 bardak var hep böyle herşeyden şüphe ediyor hep şüphe hep hâlbuki daha bir aylıkken oruspu eski sevgilisiyle konuşan o ama bana şüphe duyuyor biktim artik😥😥😥
Kendini biliyo belkide esin sana yapmış bence o da bana yapar korkusu var

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki birileri derdini yazar birileri fikri doğrultusunda yorum yapar senin düşüncen bana uymaz benim ki belki sana uyar bu kadar. Postu açan arkadaş aldatılmış. Ve benim gibi çoğu kadının kırmızı çizgisidir bu durum eminim. Ama kendine güveni olmayan kadın kabullenir oturur yerinde. Ona da zorla birşey yaptıramazsın zaten. Her koyun kendi bacağından asılırmış.
Canim kabullenip oturmak kendine güvenle alakası olmadığını düşünüyorum

Kendini biliyo belkide esin sana yapmış bence o da bana yapar korkusu var
Zaten kendisi bi bok yedi rabbim ıslah etsin onu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim kabullenip oturmak kendine güvenle alakası olmadığını düşünüyorum

Zaten kendisi bi bok yedi rabbim ıslah etsin onu