Bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan Bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,191 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde iki evlilik yaptı ben hiç evlilik yapmadan evlendim kaynanam sürekli eski karısını eski sevgililerini över beni evden kovar onu istiyorum ben der benimki ses etmezdi hatta anasıyla oturur onun hakkında sohbet ederdi napıyormuş nasılmış diye en son abimle babamı devreye soktum ve polise şikayet edeceğimi söyledim eşim uzman olduğu için hemen soruşturma geçiriyor o yüzden kesti sesini daha konusu bile açılmıyor yanımda ama annesiyle konuşurmu bilemem
Bu oldu nasreddin hoca ile karısı gibi nasreddin hoca ikinci evliliğini yapar aldığı karısı da ikinci evliliğini yapar hoca ile kadın anlatır durur eski kocam öyleydi eski kocam böyle idi o olsa böyle yapardı şöyle derdi nasreddin hoca bir gece yatarken kadını yataktan atar kadın kendine gelir kalkar der hoca ne yaptın hoca sakince ben birşey yapmadım der yatakta 3 kişi yatınca sığmadık heralde der🤣🤣Allah yardımcın olsun bacım erkekler böyle maalesef benim ilk evliliğim eşimin de öyle oda başka birinin eşiyle kıyaslar beni onun karısı böyle yaptı diye illâ birşey bulur derler yani

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bu oldu nasreddin hoca ile karısı gibi nasreddin hoca ikinci evliliğini yapar aldığı karısı da ikinci evliliğini yapar hoca ile kadın anlatır durur eski kocam öyleydi eski kocam böyle idi o olsa böyle yapardı şöyle derdi nasreddin hoca bir gece yatarken kadını yataktan atar kadın kendine gelir kalkar der hoca ne yaptın hoca sakince ben birşey yapmadım der yatakta 3 kişi yatınca sığmadık heralde der🤣🤣Allah yardımcın olsun bacım erkekler böyle maalesef benim ilk evliliğim eşimin de öyle oda başka birinin eşiyle kıyaslar beni onun karısı böyle yaptı diye illâ birşey bulur derler yani
Delirmiş bunlar valla bizleri çekemiyorlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar genciz güzeliz çıtırız 😂😂😂 kendi aşağılık duygularını bastırmak için karşı tarafı ezmeye çalışıyor kör cahiller🤭

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
O sana bel altı konuşuyor ağır laf ediyorsa sende hak edene ettiği gibi konuşacaksın demekki senin mayan boynuzu götürüyo diyemiyon mu kendini uzuyon kız bir de valla ağzını acamaz daha o senin onurunu zedeliyo sende onunkini zedele hoş onda onur gurur olsa boynuz yemiş kadından hala adını zikrediyor puşt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu eltisine kiyamamakda ne biliyim valla düşündürücü eltini niye atamasin veya niye atsın ulan kardeşimin karısından banane değişik

Allahin adını andım benim için bari de demekki senin mayan boynuzu götürüyo de valla kız nasıl ayar oldum benim için bari de hiç lafını esirgeme valla ne susuyon elti ney ne alaka eltini atamazmis falan kocası ayrı evi ayrı sana ne bok düşer demiyon mu atarım atamam lafına kız valla ayar oldum ha

Boynuzlamasi mi iyiligiymis valla merak ettim kız valla send bir tuafsin eski karım iyi dediğinde neresi iyidi boynuzlama kısmı mı iyiydi deseydinya kız kalk git söyle yüzüne valla puşt demekki öyle boynuzlanmak istiyor hoşuna gidiyo demekki

Eski karında hiç suç yokmuş hakliymissin desene demekki kocalık erkeklik yapamamissin oda kaçmış gitmiş en iyisini etmiş desene Allah'ını seversen de öyle olmmaz bel altı konuşmak böyle olur valla de demekki kariya kocalık yapamamissin ne kadar haklı olduğunu şimdi gördüm de valla

Hic lafını çekme valla ne kendini uzuyon bırak konuş o kudursun hicc kendini üzme valla hiç aç ağzını sic ağzına bak nasıl kiymetini bilir mayasi onu götürüyo canım benim sen hak ettiği gibi davran bak gör ondan sonra
Zaten ben ağlasam karşımda gülüyo hiç takmıyo bile ben sabahlarakadar düşünmeden uyuyamıyom o böyle yapıyo

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojik şiddet uyguluyor sana müsade etme buna sen müsade ettikçe daha çok üzerine gelir
Öyle yapıyo zaten herseyi dört dörtlük koyuyom önüne ne istese yapiyom pasta börek çörek ne isterse ama yinede yaranamıyorum cnm ya beğense bile yaptığım yemekleri yengemin gibi olmamış diyo canımı sıkıyor eltim de benim başıma bela hep akıl veriyo sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar bıktım 4 çocuğum var her hamile kalmama eltim burnumdan getirir eşimi doldurur üstüme salar kendi gelininin çocuğu olmuyo diye böyleyapiyo anlayacağınız ne yapsam boş bunlara

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öyle yapıyo zaten herseyi dört dörtlük koyuyom önüne ne istese yapiyom pasta börek çörek ne isterse ama yinede yaranamıyorum cnm ya beğense bile yaptığım yemekleri yengemin gibi olmamış diyo canımı sıkıyor eltim de benim başıma bela hep akıl veriyo sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar bıktım 4 çocuğum var her hamile kalmama eltim burnumdan getirir eşimi doldurur üstüme salar kendi gelininin çocuğu olmuyo diye böyleyapiyo anlayacağınız ne yapsam boş bunlara
Hiçbir şekilde yaranamazsın öylelerine canım ve yaranmayada çalışma kula kulluk etmek yakışmaz kimseye. İnsanlarla bir sınır koy kendine bişey dedikleri zaman iki mislisini söyle sakın göz yaşı dökme seni ezdiklerini gördükçe daha çok zevke gelip eziyorlar sen onları ez. Senin kaybedecek hiçbir şeyin yok bunu unutma onlar seni ve senin sevgini, saygını kaybettiklerine yansın

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Adam o akla sahip olabilmek için napti acep küçükken annesi bınqılaqnın üstüne düşürmüş olsa qerek. Aklı olan bi düşünür laf konusurken, ula eski karim iyi olsaydı niye bosanaydım yuwamı yıkaydım der. Anlaşılan kendi kıt beyinli senide öyle yapmaya çalışıp özqüwenini yıkıyor. Benim eşim bna öyle yapsa defol qit bokunu ye derdim. Görümcemi öwse al koynuna yat derdim. Diyomusunuz bilmiyorum ama hiç bi lafının altında kalmayın. 4 çocuqnuzda bu adamdanmi
Yok 1tanesi eski eşimden 3 var bundan

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hidayet wersin insaAllah kuşum eskiler yastık deqisr kader deqsmez derler öyle olmuş seninde sanırım
Aynen öyle yastık değişti kader değişmedi canım eskisi de çok çektirdi eve hiç bisey almaz sabahlara kadar İnternet kafelerde kızlarla konuşurdu sabaha karşı gelirdi hakkımı helal etmiyorum eden bulsun inşallah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle yastık değişti kader değişmedi canım eskisi de çok çektirdi eve hiç bisey almaz sabahlara kadar İnternet kafelerde kızlarla konuşurdu sabaha karşı gelirdi hakkımı helal etmiyorum eden bulsun inşallah
Rabbim yawrularindan yana yüzünü qüldürür insaAllah onlardan yana keşke çektirmez. Edende bulur insaAllah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.