Bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan Bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,198 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

EMINA

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar içimi dökmek istedim bunaldım bıktım siz bana akıl verin ya eltim olacak o kadın ne yaparsa yapsın eşim küsmüyo bile ama ben Bi annemle babamla konuştum burnumdan getiriyor onu atmiyon ama beni atiyon dediğimde eşime ben onla yıllardır görüşüyom onu atmam ama sen annenle konuşuyorsa seni atarım diyo sürekli bide her kavgada eski karısını eski kaynanasını övüp duruyo onlar daha iyiydi diyip duruyo eski karısı aldattı kadın gezmeler kuaförler arkadaşlar hiç evde durmazmış bense Bi kuaföre 5.6 ayda bir gidiyorum bıktım elimden eski karısından eski kaynanasından sürekli bana onları savunmasında her kavgada en ufak biseyde onları dile getiriyo ne yapcam kızlar laftan anlamıyor düştüm bir delinin içine 4 çocuğum var Allaha şükür ama dayanamiyom artık 😒😔
zaten boyle aldatan paranin kiymetini bilmeyenler hep sansli oluyolar baksana kendisini aldatan birisini bile sana övüyor nasil bir sacmalik bu allah askina
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Psikolojik şiddet uyguluyor sana müsade etme buna sen müsade ettikçe daha çok üzerine gelir
hic umursama takma onu takinca umursayinca dahada hoslarina gidiyor gez dolaş eylen o yokmus gibi davran ver yemrgini cekil bir kenera o yokmus gibi davranirsan gor bak nasil deliye donuyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.