Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,097 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Patates tavuk fırında öok severim
Sıvı yağ 2 kaşık yoğurt baharat la kızartma gibi doğradığım patates ve Haşladığım tavuğu bu sosta Marine edip fırına bırakıyorum benim damak tadıma çok uygun oluyor
Aynen güzel ben çok severim 😋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Va
Bende ev toplamaktan yemekten düşünmekten bıktım yaa imdaattt😂😂

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr nasılsınız. Ne var ne yok valla bende bir sürü temizlik ve yemek var 😂😂ama ne yapacağım konusunda yine takıldım siz neler yapacaksınız akşama
Ayazi emziriyorum kuşum bende yeni annemlerden geldim geceyi orda geçirdim yeni eve geldim aksamada tavuklu saç kavurma pirinç pilavı ve cacık yapmayı düşünüyorum🥰

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Hmm dolma biber, yayla çorbası , güzel bir salata , birde pirinç pilavı gayet güzel olur bence 😍😍

İnşallah canım inşallah 🤲🏻
Yemege geleceklerse önerdiğin menü güzel ama bebek gormeye gelecekler hem gündüz misafiri hem aksam misafiri... Çay yanı ikramlık olsa daha guzel olur 🤔 iki misafir grubunu da tek menuyle atlatabilmeliyim, bir de cocuk da hic durmuyor

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
KKi
Sabaha kadar ağladı 🥺🥺. Hatta gece saat 3 te çığlık ile uyandı sonra zor uyuttum tekrar sabah 5 de çığlıkla uyandı ne yapsak susmadı takı kendi susmak isteye

Tamam hatırladım kuzum ya benim hafıza balık hafızası gibi çok çabuk unutuyorum 😐 tekrardan çok geçmiş olsun kuzum ya. Çığlıkla uyanıyorsa rüya görüyordur ya da gün içinde dışarda TV de etraftan duyduğu bir sesten korktuysa öyle uyanır ya da diş ağrısı olduğunda
Gaz sancısı da olur cnm

Velibak yapacam tek elimle beşik sallıyorum diğer elimle hamur yoğuruyorum 😂
😀😋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar