Bilenler acil cevap verebilir mi lütfen?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ZeynepY03 tarafından oluşturulan Bilenler acil cevap verebilir mi lütfen? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilenler acil cevap verebilir mi lütfen?
Konbuyu başlatan ZeynepY03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ZeynepY03

Hatice taka

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bu gün Dr a muayeneye gittim SAT tarihine göre 7+3 haftalık hamileyim Dr un ultrasonun da 5+6 haftalık gözüktü ve kese var olması gereken yerde herşey normal fakat bebek yok başına böyle birşey gelen var mı ? İlk kez yaşıyorum ikinci hamilelegim bilenler lütfen yazabilir misiniz boş gebelik olmasından korkuyorum bu şekilde olanlar lütfen yazar mısınız ne oldu sonradan bebek gözüktü mu içim içimi kemiriyor haftaya cuma tekrar gideceğiz Dr kalp atışını dinleyelim dedi
Ben 6 haftada gitim kese var bebek yok 10 snra gitim bebek görüldü basta dış gebelik olabilir dedi ama cok sukur deyil suan 9 haftalık gebeyim korkmayın bebek kucuk diye gorulmedi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bu gün Dr a muayeneye gittim SAT tarihine göre 7+3 haftalık hamileyim Dr un ultrasonun da 5+6 haftalık gözüktü ve kese var olması gereken yerde herşey normal fakat bebek yok başına böyle birşey gelen var mı ? İlk kez yaşıyorum ikinci hamilelegim bilenler lütfen yazabilir misiniz boş gebelik olmasından korkuyorum bu şekilde olanlar lütfen yazar mısınız ne oldu sonradan bebek gözüktü mu içim içimi kemiriyor haftaya cuma tekrar gideceğiz Dr kalp atışını dinleyelim dedi
Küçük olduğu için daha gözükmemiştir 1-2 hafta sonra gözükür sen içini ferah tut

...

Moderator
Mod
rank
Normal canım.ilerleyen haftalarda bebeğide görürsün.

ZeynepY03

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 haftada gitim kese var bebek yok 10 snra gitim bebek görüldü basta dış gebelik olabilir dedi ama cok sukur deyil suan 9 haftalık gebeyim korkmayın bebek kucuk diye gorulmedi
Bende ondan şüpheleniyorum şuan Dr un usg göre 6+3 olduk cuma günü tekrar gideceğiz 7+1 oluyoruz görünür inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah
Küçük olduğu için daha gözükmemiştir 1-2 hafta sonra gözükür sen içini ferah tut
İnşallah görünür boş gebelik olacak diye korkuyorum

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle oldu geç döllenme 1 hafta sonra gözüktü korkma minigin oralarda Bi yerdedir

Tüm sayfalar yüklendi.