Bilgi istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bhr tarafından oluşturulan Bilgi istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,983 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi istiyorum
Konbuyu başlatan Bhr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elfzynpgkhn

Bhr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları ve tüm güçlü kadınlar 🙋‍♀️

Benim ilk gebeligim suan 20 haftaligim ben biraz biseyler aldım bebeğime ama 03 ay tulum ve zibin ve alt 2 tane aldım yani ne biliyim 0 3 ay iyi mi yoksa değiştireyim mi 3 6 ay mi alayım..etrafımda herkes ayrı konuşuyor yani anlamıyorum bebek hızlı büyür diyorlar tamam haklılar ama 0 3 ay hiç bişey giymeyecek mi bu bebek çıplak mi gezsin :) sonuçta 3 aya kadar giyebilir değil mi zaten yaz bebeği olacak inşallah rabbim nasip ederse kararsız kaldım bana yol gösterir misiniz 0 3 ay aldıklarım kalsin daha almayayım mi yoksa 5 parça öyle kalsın diğerlerini büyük mü alayım..Ben hani daha 0 3 ay almam artık 3 aydan sonraya aldirim dedim bundan sonra sizce ne yapayım tecrübeli anneler 🤗 allahim hepimizi yavrularımıza bağışlasın ve tüm anne olmak isteyen herkese bende dahil nasip etsin anneli babalı büyüsünler saglikla hayırlısı ile gelsinler 🙏🙏🙏🙏🙏

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 0-3 ay 5 parça tulum, alt üst takım karışık aldım 3-6 ay 5 6 parça aldım. ama atletler çabuk çekiyor dediler 3-6 aldım zıbınları hep. Bakalm görcez eksik kalanları alırız artık napalım ya 😅

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank

Benim ilk gebeligim suan 20 haftaligim ben biraz biseyler aldım bebeğime ama 03 ay tulum ve zibin ve alt 2 tane aldım yani ne biliyim 0 3 ay iyi mi yoksa değiştireyim mi 3 6 ay mi alayım..etrafımda herkes ayrı konuşuyor yani anlamıyorum bebek hızlı büyür diyorlar tamam haklılar ama 0 3 ay hiç bişey giymeyecek mi bu bebek çıplak mi gezsin :) sonuçta 3 aya kadar giyebilir değil mi zaten yaz bebeği olacak inşallah rabbim nasip ederse kararsız kaldım bana yol gösterir misiniz 0 3 ay aldıklarım kalsin daha almayayım mi yoksa 5 parça öyle kalsın diğerlerini büyük mü alayım..Ben hani daha 0 3 ay almam artık 3 aydan sonraya aldirim dedim bundan sonra sizce ne yapayım tecrübeli anneler 🤗 allahim hepimizi yavrularımıza bağışlasın ve tüm anne olmak isteyen herkese bende dahil nasip etsin anneli babalı büyüsünler saglikla hayırlısı ile gelsinler 🙏🙏🙏🙏🙏
Canım bebekler kustugu için çok çabuk üzeri kirlenip kokuyor beş takım az bence ama zıbın almak yerine kazak eşofman tarzı alabilirsin mesela

Bhr

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz olan çıt citli zibinlarimda var ama geçen böyle güzel renkli olanlardan aldım tulum aldım 2 3 tane de alt aldım daha alcaz inşallah rabbim nasip etsin yeter ki ama kimi diyor 3 6 ay al bebek hemen büyüyor kafamı karıştırıyorlar nabayim 0 3 ay o zaman 1 2 tane mi alıp bi onu bi onu giydircem Allahım ya..dediğiniz gibi çok kusar üstü batar ve gün içinde değiştirip değiştirip giycek sonucta en iyisi kalsin onlar daha almam 0 3 ay en azından 3 ay rahat olurum 😂 bundan sonra 3 6 ay alırım artık.. haziranda olacak gibi duruyor doğum inşallah o yüzden zibina ve tulum ağırlık verdim ilkten 🤗

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank

Zibina cok ihtiyac oluo canm kakalari faln tastgi icin

Bhr

Kayıtlı Üye
rank
Zibina cok ihtiyac oluo canm kakalari faln tastgi icin
O zaman normal almışım e tulumda giyecek tabi arada onlarda normal o zaman kalsınlar değiştirmeyim hiç bisey yani 3 aya kadar giyebilir sonuçta bebek ilk doğduğunda onlara bile küçük gelecek zamanla oturacak üstüne o 0 3 aylıklar değil mi? Yani millette hep küçük almışsın büyük alsaydın bebek kilolu olursa falan diye konuşup insanın kafasını karıştırıyor ya sanki çok biliyorsanız kendiniz alin diyeceksin de isteeee:)))

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
O zaman normal almışım e tulumda giyecek tabi arada onlarda normal o zaman kalsınlar değiştirmeyim hiç bisey yani 3 aya kadar giyebilir sonuçta bebek ilk doğduğunda onlara bile küçük gelecek zamanla oturacak üstüne o 0 3 aylıklar değil mi? Yani millette hep küçük almışsın büyük alsaydın bebek kilolu olursa falan diye konuşup insanın kafasını karıştırıyor ya sanki çok biliyorsanız kendiniz alin diyeceksin de isteeee:)))
Bosver cnm 0,3bi kac bisi al geri kalanini 6,9a basla yavas yavas sen nasi istiosn ole al kuzm😊

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Iyide 3 aya kadar bu dediklerinde az bebek bu kusuyor üstüne süt dökülüyor bazen 2 3 defa günde değişiyor üstü bence 0 3 ay biraz daha alman gerek zaten çabucak büyüyorlar bi bakıyorsun küçük geliyor kıyafetler ama almanca lazım

Bhr

Kayıtlı Üye
rank
Iyide 3 aya kadar bu dediklerinde az bebek bu kusuyor üstüne süt dökülüyor bazen 2 3 defa günde değişiyor üstü bence 0 3 ay biraz daha alman gerek zaten çabucak büyüyorlar bi bakıyorsun küçük geliyor kıyafetler ama almanca lazım
Baya aldım o örnek bi rakamdı 5 parça tulum diye falan ;) hani bundan sonra almam o zaman ne bileyim etraftan duyunca insan çok aldım gidip büyük mü alsam diye düşünüyordu ama degistirmicem bundan sonra 3 6 ay alırım öyle de aldım ama daha fazla alırım artık ilk gebelik olduğu için tecrübesizlik :/

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar