Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,153 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlknurrr

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢
Canım bir arkadaşım senin GIBI dikiş atıldı doğumu 38 haftaya kadar durdurdular inşallah seninde öyle olur sağsağlim bebeğini kucağına alırsın.

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir arkadaşım senin GIBI dikiş atıldı doğumu 38 haftaya kadar durdurdular inşallah seninde öyle olur sağsağlim bebeğini kucağına alırsın.
Gerçekdenmi çok sağoll canım benim ya inan içime su serpildi dünden beri içim içimi yedi resmen gece bile uyumadım sabaha kadar düşünüb durdum.. Kaybetme korkusu çok kötü birşeymiş ALLAH kimseye yaşatmasın🙏🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekdenmi çok sağoll canım benim ya inan içime su serpildi dünden beri içim içimi yedi resmen gece bile uyumadım sabaha kadar düşünüb durdum.. Kaybetme korkusu çok kötü birşeymiş ALLAH kimseye yaşatmasın🙏🙏
Canım sen ALLAHA bolbol dua et o nasip ettikten sonra bişi olmaz

E

Ecemmakarr

Guest
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢
Merhaba canım benim de aynı problem var servikal yetmezlik olarak geçiyor bu. İlk bebeğimi 5.5 aylık kaybettim şuan ikinciye hamileyim 14.haftada dikiş atıldı ve şuan 33 hafta dayım hiç yatmadım ful ayaktayım ve rahat geçti Allaha şükür Bi sıkıntı yok hiç korkma dikiş yaptır ve ilaçlarla sonuna kadar gider hamileliğin canını sıkma

Ecem

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe

Merhaba canım bende aynı problem var daha önce 5.5 aylık bebeğimi kaybettim hastalığın adı servikal yetmezlik ve şuan ikinciye hamileyim 14öhaftada dikiş yaptırdım suan 33 yetim sürekli ayaktayım hiç yatmadım sadece doktorun verdiği ilaçları kullandım hiç korkma hiçbirşey olmaz merak etme canını sıkma dikiş yaptır için rahat olsun kendini üzme dikiş tutuyor canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.